Luxusní nábytek Bugatti Home Collection

Začátkem tohoto měsíce se na oblíbeném veletrhu 2016 Salone del Mobile v italském městě módy – Miláně, představila nová kolekce luxusního nábytku, která upoutala mezi návštěvníky velkou pozornost. Automobilka Bugatti ve spojení se společností Luxury Living Group (což je jeden z globálních výrobců toho nejluxusnějšího nábytku na světě) představila novou řadu luxusního nábytku Bugatti Home Collection.

Luxusní kancelářský nábytek Bugatti Home Collection

Divoké tvary a elegance je to hlavní, co charakterizuje stávající kolekci. Málokdo také ví, že Carlo Bugatti, otec proslulého Etora Bugattiho zakladatele společnosti Bugatti, byl designér nábytku. Jeho práci můžete vidět po muzeích na celém světě, včetně Institutu umění v Chicagu.

Luxusní nábytek - Bugatti Home Collection

Pod pečlivým dohledem Etienna Salome (šéf oddělení designerského divize Bugatti Interior) a Bugatti Design, vzniká v rukách italského architekta Carla Colombo mistrovské dílo. Po několika měsíčním studování a porozumívání značky Bugatti přichází čas na implementaci „DNA“ do několika kousků úchvatného nábytku. Jehož výrobu a distribuci dostal na starosti profesionál ve svém oboru, společnost Luxury Living Group.

Luxusni nabytek - Bugatti Home Collection

Použité materiály jsou stejně jako v případě supersportovních automobilů na vysoké úrovni. Rámy nábytku jsou tvořeny z uhlíkových vláken (stejně tak jako karosérie automobilů Bugatti Veyron, respektive Bugatti Chiron), kterým sekundují bloky skla, nerezové ocele a kůže té nejvyšší kvality. Vše pečlivě sladěno do dvoubarevných kombinací. S dominantní barvou Blue Royale se zde mísí neutrální tóny jako stříbřitá šedá, kašmírová teplá šedá nebo klasická barva koňaku.

Luxusní nábytek Bugatti Home Collection předvádí to, na co jsme již od automobilky zvyklí. Okázalost, jedinečnost a smyslný inspirativní design s přemírou luxusu.

2016 Luxusní nábytek Bugatti Home Collection Nabytek Bugatti Home Collection Luxusní nábytek Bugatti Luxusní nábytek Bugatti - Home Collection Luxusni nabytek Bugatti Home Collection Bugatti Home Collection - luxusní nábytek Bugatti Home Collection luxusní nábytek Nábytek Bugatti Home Collection Nábytek Bugatti - Home Collection
Luxusní nábytek Bugatti Home Collection

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář