Vertu Signature Touch Teal Fluted Edition

Unikátní období éry Art Deco inspirovalo vývojáře luxusních mobilních telefonů Vertu. A ti dali vzniknout novému modelu Vertu Signature Touch Teal Fluted Edition, který je kombinací broušeného a leštěného titanu, výběrové kůže od známého italského koželužství a tvrzené keramiky.

luxusni-mobil-vertu-signature-touch-teal-fluted-edition

Jemné detaily, které tvoří dokonalý celek si dokážete jen stěží představit. Například zadní „křídla“ typu Gull-wing, která se od 30 let 20.století používali v konfiguracích letadel a v roce 1952 si jejich konstrukci vypůjčila společnost Mercedes-Benz k označení dnes již kultovního Mercedes-Benz 300SL. Tak přesně tyto „křídla“ naleznete na zadní straně nového Signature Touch, kde fungují jako výklopná dvířka pro vložení SIM karty a paměťové MicroSD karty. K jejich výrobě byl samozřejmě využit titan s decentně vygravírovanými rýhami nejen pro doladění vzhledu, ale také pro lepší držení. Jedná se totiž o místo, ve kterém nejčastěji držíte prst vašeho smartphonu.

luxusni-mobilni-telefon-vertu-signature-touch-teal-fluted-edition

Zadní část a rám telefonu pak doplňují akcenty broušeného a leštěného titanu třídy 5, kontrastující s jemnou modrou kůží a na druhé straně se safírovým sklem. Každý model luxusního telefonu Vertu Signature Touch má totiž sklo vyrobené z jednoho kusu 130 karátového safíru. Proto jsou barvy a čitelnost displaye na tak špičkové úrovni.

luxusni-teefon-vertu-signature-touch-teal-fluted-edition

Uvnitř naleznete osmi-jádrový procesor Qualcomm® Snapdragon™ 810 64bit s operačním systémem Android Lollipop 5.1 a 64GB vnitřní paměti. O plynulý chod se postará 4GB RAM operační paměti. Individualita je v tomto případě také ve specifickém zvonění, které pro tento telefon nahrál a složil samotný Londýnský symfonický orchestr (London Symphony Orchestra).

vertu-signature-touch-teal-fluted-edition

Pokud pomineme klasické služby jako je Vertu Concierge, iPass, Vertu Life, šifrovanou komunikaci a jiné, na které jsou zákazníci luxusních telefonů Vertu zvyklí, objevíme novinku s názvem „Lost Phone Service“. Která dělá přesně to co si myslíte – nalezne a zablokuje váš telefon v případě odcizení.

Abyste si užili všech těchto výhod, zaplatíte za luxusní telefon Vertu Signature Touch Teal Fluted Edition pouhých 9 800 Euro (cca 266 000 Kč).

luxusni-mobilni-telefon-vertu-signature-touch-teal-fluted-edition luxusni-telefon-vertu-signature-touch-teal-fluted-edition

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář