Luxusní megajachta Sea Hawk

Jedním z nováčků z jachtařského průmyslu, který se představí na letošním veletrhu Monaco Yacht Show, je společnost Hawk Yachts. A jak zaujmout mezi společnostmi, kterým luxus a výroba jachet koluje již několik desetiletí v krvi? Okázalým luxusem a megajachtou s délkou přes 103 metrů!

Sea Hawk je fascinující projekt luxusní jachty, který byl navržen pro prozkoumávání celého světa z vodní hladiny. Plavit se přes Atlantický oceán nebo obeplout celý svět ve stylové jachtě teď nebude vůbec problém. Elegantní vzhled s krásnými křivkami lodi jsou doplněny luxusním interiérem a nejmodernější technikou dostupnou na trhu.

Luxusní jachta Sea Hawk

Tato luxusní jachta je koncipována pro splnění úrovně Polar Ice Class 6 (IASC) a je schopna urazit vzdálenost 12 000 námořních mil na jedno natankování. Jelikož se plavit na takovou vzdálenost „chvilku“ trvá, úložná kapacita zásob byla zvětšena a pohodlně Vám vystačí na tří měsíční plavbu.

Aby tento klenot na moři vůbec vznikl, musel se Matthias Bosse (majitel Hawk Yachts) spojit s designéry Frankem Neubeltem a Dianou Scott, stejně jako s námořními architekty Andri Largiardèrierem, společností PolarKonsult a profesionálním námořníkem Michaelem Zerrem.

Luxusní mega jachta Hawk Yachts

Futuristický koncept, který si jen stěží dokážete představit, bude oficiálně představen na veletrhu luxusních jachet Monaco Yacht Show za čtrnáct dní (23. Září 2015). Už jen kvůli této luxusní megajachtě se tam vyplatí vyrazit!

Luxusní jachta Hawk Yachts Luxusní mega jachta Sea Hawk

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář