Luxusní kryt na iPhone 7 a 7 Plus

Grey International, společnost která byla založena v Singapuru před několika lety a proslavila se svým luxusním krytem Advent pro telefony Apple iPhone. Unikátní kryt vyrobený z leteckého titanu vypadal v danou chvíli na trhu opravdu luxusně a zároveň diskrétně. Ostatně i cena, která byla dříve stanovena na 1000 dolarů (cca 25 000 Kč) tomu odpovídala a převyšovala hodnotu samotného iPhone.

luxusni-kryt-na-apple-iphone-7

Dobrou zprávou je že dnes společnost Grey International oznámila výrobu těchto krytů i pro modely iPhone 7 a iPhone 7 Plus. Ovšem s rozdílem že těchto krytů vznikne pouhých 500 kusů jako limitované edice.

Vyrobeny budou taktéž z titanu třídy 5 ale k dispozici budou se čtyřma povrchovýma úpravami: Satin, Aurora, Steahl a 24K Gold. Každý kousek nové Advent kolekce ponese výrobní sériové číslo vypálené laserem.

luxusni-kryt-na-apple-iphone-7-plus

Grey International tak hledali dokonalou rovnováhu mezi jemností, sofistikovaností a futuristickým designem. A jak vidíte, to se jim dokonale povedlo. Celý kryt je ve skutečnosti vyroben ze dvou kusů, které po namontování na telefon vytváří ochranný rám. Navíc přesahující okraje o několik milimetrů ochrání display a zadní část, takže při pádu na podlahu nedojde k poškrábání a poničení.

luxusni-kryt-apple-iphone-7-plus

Jak to ale bude s ovladatelností v ruce při hraní vámi oblíbených her, nebo psaní emailů nedokážeme říct. Další zajímavostí je rovněž kvalita balení. Impozantní box z leteckého duralu s precizně opracovanými detaily skvěle doplňuje kvalitu kryt pro telefon. Za základní kryt pro iPhone 7 zaplatíte 495 dolarů (cca 12 375 Kč) a pokud budete chtít variantu s 24 karátovým zlatem, zaplatíte 1 150 dolarů (cca 28 750 Kč).

luxusni-kryty-na-apple-iphone-7 apple-iphone-7-luxusni-kryt luxusni-kryt-na-iphone-7-a-7-plus grey-international-kryt-iphone-7-a-7-plus

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář