Louis Vuitton Race

Málokdo z módní branže čekal, že přijde tato extravagantní kolekce kabelek od značky Louis Vuitton. Unikátní a svým způsobem úchvatné kabelky Louis Vuitton Race byly inspirovány, jak už název napovídá, oblíbenými americkými závody série NASCAR.

Konkrétně závodním oblečení týmů, které je nejen barevně pestré kvůli rozlišení týmů ale také kvůli sponzorským nášivkám. S ohledem na zažité normy a estetickou noblesu, se společnost Louis Vuitton rozhodla tuto myšlenku uchopit a dát tak vzniknout nové kolekci pro rok 2017 – Louis Vuitton Race. Nedokážeme si moc představit jinou módní značku než LV, která by kabelky vyhotovila tak aby to nebylo společenské faux pas.

luxusni-kabelka-louis-vuitton-race-alma-bb

Nicolas Ghesquiere, kreativní ředitel společnosti Louis Vuitton si pohrál s kombinací barev, úhlů, prošitím a povrchovou úpravou natolik dobře, že sofistikovanost kabelek zůstala zachována. Ano, jsou trochu více extravagantní, ale čím déle na ně budete koukat, tím více se vám budou líbit.

kabelka-louis-vuitton-race-alma-bag

Samozřejmě na důležitý galavečer nebudou úplně ideální, ale kdekoliv jinde můžete ukázat svoji cestu „jít proti proudu“ pomocí tohoto doplňku vskutku originálně. A třeba taková modrá Speedy, dokonale ukáže vaši sofistikovanost a styl za každého okamžiku.

V řeči čísel si pak musíte připravit 1 570 dolarů (cca 39 500 Kč) na model Louis Vuitton Race Neverfull Tote, pro klasický model Louis Vuitton Race Alma a Alma BB je to 2 680 dolarů (cca 67 000 Kč) a 2 140 dolarů (cca 53 500 Kč). Oblíbená kabelka Louis Vuitton Race Speedy poté vyjde na 2 510 dolarů (cca 63 000 Kč) a pánská a zároveň nejdražší kabelka Louis Vuitton Race Petite Malle Clutch stojí 5 750 dolarů (cca 144 000 Kč).

panska-kabelka-louis-vuitton-race-petite-malle-clutch luxusni-kabelka-louis-vuitton-race-neverfull louis-vuitton-race-bandouliere luxusni-kabelka-louis-vuitton-race-speedy

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář