Luxusní kabelky – Louis Vuitton Epi Marly

Pamatujete si na malé kabelky Louis Vuitton Capuciness BB? Epi Marly je další modelovou řadou dostupnou v několika barevných odstínech a dvou velikostech.

Kabelka Epi Marly je k dostání v pěti barevných variantách, a to Beige, Fuchsia, Indigo, Noir a Coquelicot. Velikosti jsou BB (32 x 19,5 x 13,5 cm) a MM (45 x 26,5 x 16,5 cm).

Louis Vuitton Epi Marly MM je prostorná kabelka s dvěma hlavními přihrádkami po stranách a jednou uprostřed, která je uzavíratelná na zip. Vnitřní přihrádky také obsahují postranní kapsu pro drobnosti, které potřebujete mít ihned po ruce. Rukojeť je vyrobena, stejně jako celá kabelka z hovězí kůže. Ovšem tělo kabelky má „zrnitou“ texturu, která dodává celé tašce nezaměnitelný vzhled a ve spojení s rukojetí, která je pro změnu hladká, vyzařuje kabelka elegantnost a smyslnost.

Epi Marly BB je menší sestřičkou velikosti MM, avšak elegantností se ji plně vyrovná. Můžete si proto vybrat zdali půjdete do baru, kde Vám přijde vhod velikost BB nebo naopak do kanceláře s velikostí MM. Za každé situace však budete vypadat stylově.

Louis Vuitton Epi Marly pořídíte výhradně v obchodech Louis Vuitton za cenu 2 350 dolarů (velikost BB) a 2 810 dolarů (velikost MM).

Louis Vuitton Epi Marly 3 Louis Vuitton Epi Marly 1 Louis Vuitton Epi Marly 2 Louis Vuitton Epi Marly

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář