Versace Baroque Embroidered Palazzo Empire

Luxusních kabelek není nikdy dost a proto se teď můžete podívat na aktuálně poslední dílo italských mistrů – značky Versace. Novinka nese název Baroque Embroidered Palazzo Empire a je jisté že na ulicích vzbudí svým vzhledem rozruch a přikyvování znalců. Uchvacující design kabelky potřeboval více než 150 dílčích kroků aby se stal realitou. Vyčíst historii značky a kombinaci elegantního italského stylu můžete pouhým jedním pohledem.

versace-baroque-embroidered-palazzo-empire

Ruční výroba s neuvěřitelným citem pro detail tvoří z této kabelky doslova luxusní dílo. Výroba každé kabelky tak trvá několik dní a to nejen kvůli ručnímu zpracování ale také díky výběru těch nejlepších italských materiálů. Luxusní kabelka Versace Baroque Embroidered Palazzo Empire přichází s tónovanou sponou ve tvaru hlavy Medúzy, s vyštíhleným držadlem a popruhem přes rameno z kůže nebo textilie (oceníte zejména při kombinaci s vaším out-fitem).

luxusni-kabelka-versace-baroque-embroidered-palazzo-empire

Barokní styl je jakýmsi „podpisem“ značky Versace již od poloviny 80. let minulého století. Zlaté řetězy, hlava Medúzy, leopardí kůže a jiné výstřelky byly v kombinaci s potiskem na lesklém hedvábí vždy poutavé a značně odlišující se od běžné konkurence na trhu. Gianni Versace jednoduše věděl jak zaujmout a využít trendu pop-artu v dané době.

Převzetím motivu Donatellou Versace došlo k posunutí na další level, který můžeme vídat až do dnešních dnů. Takže pokud hledáte luxusní kabelku s odkazem na historii značky, s uchvacujícím zpracováním a značnou exkluzivitou, je nová Versace Baroque Embroidered Palazzo Empire tou správnou volbou.

luxusni-kabelka-versace-baroque-embroidered-palazzo-empire luxusni-kabelka-versace-baroque-embroidered-palazzo-empire

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář