Luxusní jachta Next Episode za 180 miliónů korun

Next Episode je 26 metrů dlouhá luxusní jachta holandské loděnice Wim van der Valk, jejíž výroba byla zahájena v roce 2014. Svým zařazením spadá pod modelovou řadu Continental III a nabízí tak to nejlepší z lodní architektury. Exteriér lodi si vzala na starost společnost Guido de Groot Design.

luxusni jachta Next Episode

Jak už je u holandských stavitelů známo, rádi se inspirují prvky severní Evropy. A nejinak tomu bylo i v tomto případě. Nečekejte unifikovaný studený interiér, ale velké množství jemných tkanin, kvalitní kůže a okrasných dekorů dřeva, které ve Vás vyvolají pocit, že jste tu skutečně doma. Umělecké předměty a obrazy, které jsou roztroušeny po celé lodi, tomuto pocitu jen napomáhají.

Na palubě můžete ubytovat až deset hostů v pohodlných kajutách a čtyři členy posádky, kteří se o Vás a veškeré náležitosti budou starat v průběhu celé plavby. Ubytování ve kterém se budete cítit jako v 5 hvězdičkovém hotelu nevytváří jen zvolené materiály, ale také high-end technologie, kterými je loď propojena. Hudební a zvukový systém je dílem společnosti Fohhn, která se specializuje na ozvučení soukromých luxusních kin. Výkon reproduktorů 4100 Wattů (nominální hodnoty) je korigován z kapitánského můstku.

Next Episode Wim van der Valk

Jakmile se přesunete na vnější palubu, zjistíte, že je zde spousty místa pro venkovní aktivity. Design celé jachty byl koncipován tak, že se můžete pohodlně slunit na přídi, nebo naopak být skryti před slunečními paprsky na zádi a grilovat s přáteli. Horní kajuta nabídne ve večerních hodinách dokonalý výhled na hvězdy, a při popíjení Vašeho oblíbeného moku Vám připraví nezapomenutelné zážitky.

Next Episode Wim van der Valk jachta

Pohonou jednotkou této luxusní jachty jsou tři motory Volvo Penta (IPS-1200) o výkonu 900 koní každý. Celkem tedy 2 700 koní, které propůjčí jachtě cestovní rychlost 13 uzlů a maximální rychlost 25 uzlů.

Důvodem proč je tato cena tak „nízká“ je, že budete již druhým vlastníkem. První majitel tuto luxusní jachtu téměř nevyužíval a tak místo toho aby byla ukotvena v doku, ji nabídl přes loděnici Wim van der Valk k prodeji.

luxusni jachta Next Episode Wim van der Valk holandska luxusni jachta jachta Next Episode Wim van der Valk Next Episode Wim van der Valk luxusni jachta Next Episode - Wim van der Valk Luxusni jachta - Next Episode Wim van der Valk Next Episode luxusni jachta Luxusní jachta Next Episode

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář