Luxusní jachta Revolution od Jongert Yachts

Nizozemský výrobce jachet Jongert se spojil s lodním designérským studiem Vripack taktéž z Nizozemí, aby dali vzniknout novému projektu s názvem Revolution. Jedná se o luxusní jachtu délky 47 metrů, určenou pro pohodlný život klidně uprostřed oceánu. Společnosti Jongert i Vripack jsou totiž v námořním světě známy především pro své „user-friendly“ rozmístění prvků a celkové dispozice na palubě.

luxusni-jachta-jongert-yachts-revolution

Výroba luxusní jachty Jongert 47 Revolution začne za několik málo týdnů a než bude dokončena, uběhne zhruba 24 měsíců. Její prodej bude zprostředkován přes společnost Swell Yachting, za blíže nespecifikovanou cenu – jelikož je možné jachtu jakkoliv upravit dle přání klienta.

Proč se začít těšit? Uvnitř na vás čeká celkem 7 luxusně zařízených kajut, jacuzzi, fitness centrum nebo třeba 6 metrový bazén. Celý interiér jachty byl navržen tak, aby odpovídal aktivnímu životnímu stylu. Maskulinní exteriér se zde mísí s jemným interiérem v kombinaci s nejmodernější námořní architekturou.

jachta-jongert-yachts-revolution

Další velkou výhodou je užití technologie pohonu „diesel-electric“, která byla doposud k dispozici pouze pro velké loděnice a využívána zejména v průmyslových plavidlech a ledoborcích. Klasická cestovní rychlost činí 9,5 uzlu a maximální 13 uzlu. Společně s kapacitou paliva na 52 500 litrů, je dojezd této luxusní jachty možný na vzdálenost až 4 500 námořních mil. Jakmile zjistíme více podrobností, budeme vás informovat.

luxusni-jachta-revolution-od-jongert-yachts

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář