Luxusní jachta Ferretti Navetta 28

Italští stavitelé lodí Ferretti Group, představili svojí novou luxusní jachtu Ferretti Navetta 28 na veletrhu Boat Show v Cannes. Již na veletrhu vzbudila tato jachta rozruch svojí exkluzivitou a vysokým standardem, na který jsme zvyklí spíše u lodí o jeden řád dražších.

Jedná se o druhý model z divize Ferretti Custom Line’s Navetta, která stojí za předchozím modelem Navetta 33 Crescendo. Ostatně některé prvky z modelu Crescendo naleznete i v novém modelu Navetta 28. Jedná se zejména o horní palubu včetně salónku a posuvné skleněné dveře, které lze otevřít naplno a získat tak jednotný otevřený prostor. Jídelní prostor na zádi může posloužit jako formální jídelna nebo pro vychutnání večerů pod širým nebem.Ferretti-Navetta-28-8

U nového modelu naleznete větší bar, který spojuje hlavní salón se zadní částí paluby. Nové posuvné dveře lze otevřít naplno stejně jako na horní palubě a zvětšit tak prostor na můstku.

Vnitřek lodi má na starosti interní část firmy Ferretti Group Centro Stille a v nabídce je dubové obložení ve třech světlých barvách. Zvolené materiály dodávají interiéru teplou atmosféru plážového domu s důrazem na světlo, které proudí velkými okny v hlavním salónku a můstkem kapitána. Můstek je taktéž vybaven bezrámovými okny, které lze v případě potřeby otevřít naplno.
Spodní paluba nabídne 4 kabiny pro hosty, z toho 3 stejně velké a jednu s oddělenými lůžky.Ferretti-Navetta-28-7

Patentovaný systém Dual Mode Transom společnosti Ferretti Group nalezneme na zadní části lodě. Jedná se o automatizované vyklápění spodní části, kterou lze využít jako platformu při koupání ale také slouží jako brána zaplavovací garáže.

O pohon se postarají dva motory MAN V8 každý o výkonu 1 200 koní. Luxusní jachta Ferretti Navetta 28 díky tomu dosáhne maximální rychlosti 16 uzlů a při cestovní rychlosti 10 uzlů dokáže urazit cestu dlouhou 1000 námořních mil.

Luxusni jachta Ferretti Navetta 28 Luxusni-jachta-Ferretti Navetta 28 Luxusni-jachta-Ferretti-Navetta 28 Luxusní jachta Ferretti Navetta 28 Ferretti-Navetta-28-9 Ferretti-Navetta-28-10 Ferretti-Navetta-28-6 Ferretti-Navetta-28-5 Ferretti-Navetta-28-4 Ferretti-Navetta-28-3 Ferretti-Navetta-28-2 Ferretti-Navetta-28 Ferretti-Navetta-28-1 Ferretti-Navetta-28-11 Ferretti Navetta 28 Ferretti-Navetta-28-12

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář