Conrad Manila na Filipínách

Conrad Manila patří mezi nejlepší ubytování které můžete na Filipínách získat. Profesionální servis, který hotely řetězce Conrad Hotels & Resort (nyní již Hilton) nabízí si užijete na jednom z nejlepších míst v Manile, hnedka vedle komplexu Mall of Asia a kongresového centra SMX. Architektonické studio, které tento hotel navrhovalo se inspirovalo v Manilské zátoce, kde kotví luxusní jachty a super-přepychové „plovoucí paláce“ z celé Jihovýchodní Asie. Tvar celého hotelu tak připomíná moderní luxusní jachtu připravenou vyrazit nástrahám oceánů.

luxusni-hotel-filipiny-conrad-manila

Central Business District kde je hotel umístěn, prošel v posledních letech velkou rekonstrukcí a celkový vzhled hotelu perfektně doplňuje okolní moderní architekturu. V hotelu si budete moci vybrat jeden z 347 útulných pokojů a apartmá. Jejíchž interiér je stylizován do období koloniálního dědictví Filipín a doplněn současným uměním a moderností. Doplňkům a dekoracím hotelu vévodí mezinárodní a hlavně místní Filipínští umělci, kterým nechává hotel prostor k realizaci. Rozhodně působivé zázemí, které v jiném hotelu určitě nenajdete.

luxusni-ubytovani-filipiny-conrad-manila

Struktura hotelu se skládá z 8 podlaží, kde ve dvou sídlí převážně maloobchodní prodejny a tři špičkově moderně vybavená (state-of-art) kina. Na střeše hotelu se poté nachází tzv. Sky Park, který je vyhrazen restauracím a příslušenství, které vám umožní nezapomenutelné panoramatické výhledy při západu slunce nad celou Manilskou zátokou.

luxusni-ubytovani-conrad-manila

Ceny za noc začínají na 3 000 Kč mimo sezónu a na 4 800 Kč v průběhu sezóny. Luxusní hotel Conrad Manila rezervujete přes systém Booking.com, kde nemusíte platit předem a je možné zaplatit až v hotelu.

hotel-conrad-manila conrad-manila-ubytovani-filipiny luxusni-hotel-na-filipinach-conrad-manilahotel-na-filipinach-conrad-manila luxusni-hotel-conrad-manila-ubytovani-na-filipinach  luxusni-hotel-conrad-manila-koupelna luxusni-ubytovani-na-filipinach-conrad-manila luxusni-ubytovani-filipiny-conrad-manila luxusni-ubytovani-filipiny-hotel-conrad-manila conrad-manila-luxusni-ubytovani-na-filipinach conrad-manila-luxusni-ubytovani-filipiny

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář