Zenith El Primero Chronomaster World Stratos

Pokud máte v garáži automobil skupiny B (Group B) nebo jen od mala sníte o nějaké podobné hračce na silnici, možná právě přišel čas začít si plnit sny. A to můžete udělat třeba novými hodinkami Zenith El Primero Chronomaster World Stratos, které jak už název napovídá, oslavují automobil Lancia Stratos HF.

Stejně jako se vyrobila pouze omezená série automobilu Lancia Stratos (lehce přes 400 kusů civilní verze kvůli nutné homologaci pro rallye), tak vznikla i limitovaná edice těchto luxusních hodinek – konkrétně 40 kusů.

Zenith El Primero Chronomaster World Stratos

Těšit se můžete na pouzdro z nerezové oceli o průměru 42 milimetrů, dvojité safírové sklíčko s antireflexní úpravou, safírové dýnko a to vše s voděodolností do 50 metrů. O život hodinek se postará švýcarský automatický strojek Zenith El Primero 4061, což znamená rezervu chodu až 50 hodin, 31 kamenů a frekvenci 36 000 kmitů za hodinu s krokem a kolíčkem usazeným do silikonu. Rotor hodinek je dekorován klasickými pruhy Côtes de Genève.

luxusni hodinky Zenith El Primero Chronomaster World Stratos

Při výrobě stříbrně tónovaného ciferníku bylo využito rhodium a luminiscence je tvořena pomocí chemické složky SuperLuminova. Dokonalé komplikaci pak sekunduje černý řemínek z aligátoří kůže s ochranným pogumováním a červeným prošitím.

Jako bonus získáte k hodinkám miniaturní model vozu Lancia Stratos. Uložen v bíle lakovaném dřevěném boxu, který je ozdoben italskou vlajkou a odkazuje tak na původní čalounění uvnitř vozů Stratos.

luxusní hodinky ZenithHodinky Zenith El Primero - Chronomaster World Stratos

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář