Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky nejsou pouze u „matky“, přinášíme novinku té druhé. Porsche Design v ní představuje svůj poslední počin – luxusní hodinky Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition (oficiálně pod názvem 1919 Eternity911 1Mionth LtdEd) ze série 1919 Collection.

luxusni-hodinky-porsche-design-datetimer-eternity-911-one-millionth-limited-edition

Hodinky vznikly jako pocta k výrobě miliontého modelu Porsche 911, které sjelo z výrobní linky v květnu 2017. Jednoduchost provedení a čistota designu skvěle odkazují na klasickou éru automobilismu. Zlaté logo PD na ciferníku je inspirováno typickým znakem Porsche na přídi vozidla a zelená vteřinová ručička je zase klasickou barvou karosérie „Irish green“. Řemínek této limitované edice je vyroben z kůže, která se používá k výrobě sedaček automobilu. Prošití řemínku je také stejné jako v interiéru. Jednoduše máte na své ruce skutečné Porsche.

luxusni-hodinky-porsche-design-1919-datetimer

Jádrem hodinek z titanového pouzdra je kalibr Sellita SW 200-1 s frekvencí 28 800 kmitů za hodinu. Přes konvexní safírové sklíčko s anti-scratch ochranou je mechanismus chráněn do hloubky s tlakem 10 bar a zároveň můžete pozorovat oblíbený rotor Porsche Design Icon. Rezerva nátahu činí 38 hodin.

Vzniklá limitovaná edice je v nákladu pouhých 130 kusů, což je pro změnu odkaz na první Porsche 911 s výkonem 96 kW, tedy 130 koní. Za tyto exkluzivní hodinky zaplatíte 3 950 €, což je při dnešním kurzu necelých 110 000 Kč.

porsche-design-luxusni-hodinky

Koukněte také na

Richard Mille RM 67-02 High Jump & RM 67-02 Sprint

Hodinářská společnost Richard Mille má dva nové sportovní ambasadory a tak na jejich počest připravila …

Napsat komentář