Parmigiani Fleurier Tonda 1950 Tourbillon

Švýcarská hodinářská společnost Parmigiani Fleurier právě nyní představila krásné hodinky Tonda 1950 Tourbillon. Dva roky usilovného výzkumu a vývoje, dovolili značce vyrobit nejtenčí automatické hodinky s „létajícím“ tourbillonem.

Luxusní hodinky Parmigiani Fleurier Tonda 1950 Tourbillon

Luxusní hodinky Tonda 1950 Tourbillon jsou dostupné v pouzdře vyrobeným z 18k bílého zlata o rozměrech 40,20mm x 8,65mm. Srdcem těchto hodinek je in-house kalibr PF517, který obsahuje 29 kamenů a je celý složen z 205 komponentů. Mikro-rotor tourbillonu je velký 3,4 milimetru a je vyroben z 950 platiny, přičemž je zasazen přímo do strojku hodinek. Titanová klec jej chrání před poškozením a vychýlením mimo svou dráhu. Počet kmitů za hodinu činí 21 600 – 3Hz a rezerva nátahu je 42 hodin.

Luxusní hodinky Tonda 1950 Tourbillon

Ciferník a kalibr je samozřejmě chráněn safírovým sklem s antireflexní úpravou z obou stran. Na dýnku však antireflexní úprava chybí. Hodinky si na žádné parádičky nepotrpí a čistý design zobrazuje pouze hodiny, minuty a vteřiny. Veškeré indexy jsou povrchově upraveny rhodiem a doplněny luminiscenční barvou, takže i zjišťování času při úplné tmě nebude žádný problém.

Luxusni hodinky Parmigiani Fleurier Tonda 1950 Tourbillon

Řemínek je k dispozici v černé barvě z aligátora nebo z telecí kůže. U obou je výrobcem společnost Hermés. Luxusní hodinky Parmigiani Fleurier Tonda 1950 Tourbillon budou také dostupné ve variantě z růžového zlata a se setem 74 diamantů. Doporučená maloobchodní cena těchto hodinek činí 130 000 dolarů (cca 3 250 000 Kč). Nenápadné luxusní hodinky, kterými dáte najevo, že víte co je to kvalita.

 

Luxusni hodinky Parmigiani Fleurier Parmigiani Fleurier Tonda 1950 Tourbillon luxusní hodinky Luxusní hodinky Parmigiani Fleurier

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář