Parmigiani Bugatti Aerolithe Performance Titanium

Několik let zpátky (konkrétně v roce 2014) se švýcarský výrobce luxusních hodinek, značka Parmigiani Fleurier spojila s automobilovým výrobcem Bugatti. Vznikl tak první model hodinek s názvem Parmigiani Fleurier Bugatti Aerolithe, který veřejnost přijala jako skvělou ukázku synergie mezi automobilkou a hodinářskou společností. Jednoduchý design okouzlil nejednoho milovníka automobilů a hodinky se rázem stali nejchtěnějším modelem společnosti.

hodinky-parmigiani-bugatti-aerolithe

Máme rok 2017 a přichází inovovaná verze s názvem Parmigiani Bugatti Aerolithe Performance Titanium, která není o nic méně revoluční než předchozí model. Bez speciální laserové technologie která byla vyvinuta přímo pro výrobu těchto hodinek by to ale nešlo.

parmigiani-bugatti-aerolithe-performance-titanium

Černý ciferník je dekorován „diamantovou“ strukturou. Každý „diamant“ je z boku opískován a rozleštěn, takže se nejedná o klasickou formu 2D dekorace jednoduchým gravírováním/vypálením, ale o precizní dílo. U sub-ciferníků na 3 a 9 hodinách si můžete všimnout broušeného dekorování s přesným laserovým vyříznutím pro zobrazení hodnot.

hodinky-parmigiani-fleurier-bugatti-aerolithe-performance-titanium

Inhouse strojek Parmigiani Calibre PF 335, který tyto hodinky pohání, disponuje kmitočtem 28 800 VPH a rezervou nátahu 50 hodin. Kalibr obsahuje celkem 311 komponent a 68 kamenů vtěsnaných do 41 milimetrového pouzdra. Moderně střižený design těchto hodinek skvěle koresponduje se standardně dodávaným černým koženým páskem z telecí kůže.

A ačkoliv vám hodinky mohou připadat sportovní, můžete je bez problému vzít do společnosti nebo na jednání. Za luxusní hodinky Parmigiani Bugatti Aerolithe Performance Titanium zaplatíte 22 900 dolarů (cca 572 000 Kč).

luxusni-hodinky-parmigiani-bugatti-aerolithe-performance-titanium luxusni-hodinky-parmigiani-fleurier-bugatti-aerolithe-performance-titanium

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář