Maurice Lacroix Masterpiece Gravity – limitovaná edice

Minulý rok představila společnost Maurice Lacroix na ženevském veletrhu BaselWorld 2014, svůj nový model luxusních hodinek – Maurice Lacroix Masterpiece Gravity.

Hodinky si ihned po představení získali mnoho skalních příznivců a objednávky se jen hrnuli. Máme tady rok 2015 a společnost Maurice Lacroix slaví 40 let od svého založení. Takže proč nespojit příjemné s užitečným a nevytvořit limitovanou edici oblíbeného modelu Masterpiece Gravity?

Maurice Lacroix Masterpiece Gravity

Novinka pro rok 2015 vznikne v pouhých čtyřiceti kusech a je vsazena do pouzdra Powerlite. To společnost Maurice Lacroix vyvinula v roce 2013 a jedná se o speciální slitinu obsahující titan, hliník, hořčík, zirkon a keramiku. Výsledkem této směsi je neskutečná pevnost a zároveň lehkost – ne nepodobná kompozitovým materiálům. Pouzdro má v průměru 43 milimetrů a je z každé strany „uzavřeno“ safírovým sklem s antireflexní vrstvou.

Srdcem hodinek zůstává in-house kalibr ML320 s 35 kameny, rezervou chodu 50 hodin a frekvencí 18 000 kmitů za hodinu. Uvnitř komplikace naleznete hodinový ciferník v místě indexu 14 hodin a po dním, na 16 hodinách, ciferník vteřinový. Na druhé straně, se nachází indikátor rezervy nátahu. Celkem je strojek ML320 složen ze 188 precizně opracovaných dílků.

Maurice Lacroix Masterpiece Gravity 40th

Oproti klasickému modelu Masterpiece Gravity, kde jsou jako textura ciferníku zvoleny klasické pruhy „Cotes de Geneve“, zde nalezneme nové a dle našeho názoru hezčí zdobení „Vague du Jura“. Rozdílná je také barva pouzdra hodinek, kdy místo klasického antracitového zabarvení oproti standardnímu modelu, je pouzdro lakované modře.

Z řemínků máte na výběr mezi černým a hnědým krokodýlem, nebo ultra-jemnou černou kůží z krokodýla. Luxusní hodinky Maurice Lacroix Masterpiece Gravity 40th v limitované edici 40 kusů, pořídíte za 14 900 dolarů (cca 375 000 Kč). Pokud po těchto hodinkách opravdu toužíte a to i z hlediska budoucí investice, raději si pospěšte s rezervací. Čtyřicet kusů hodinek pro celý svět se rozprodá opravdu rychle.

Luxusní hodinky Maurice Lacroix - Masterpiece Gravity luxusní hodinky Maurice Lacroix Masterpiece Gravity Luxusni hodinky Maurice Lacroix Masterpiece Gravity

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář