Jacob & Co. Twin Turbo Twin Triple Axis Tourbillon

Hodinářská společnost Jacob & Co. byla založena roku 1986 v New Yorku. A když se podíváme na letošní rok, dojde nám, že slaví 30. výročí svého založení. K této příležitosti byla na nedávném veletrhu hodinek Baselworld 2016 představena limitované edice luxusních hodinek Jacob & Co. Twin Turbo Twin Triple Axis Tourbillon.

luxusní hodinky Jacob and Co - Twin Turbo Twin Triple Axis Tourbillon

Limitovaná edice vznikla v nákladu pouhých 18 kusů a je skutečnou ukázkou řemeslné preciznosti a milníkem inovací značky Jacob & Co. Hodinky jsou specifické zejména sportovním charakterem kombinaci s ukázkovou technologii tourbillonu.

Celý mechanismus švýcarského automatického strojku Jacob & Co. JCFM01 je usazen v titanovém a karbonovém pouzdře o rozměru 57,3 x 51 milimetrů. Nejedná se o žádné malé hodinky, a to ani díky dvěma tourbillonum ve spodní části o nikterak tenké (výška hodinek činí 16,90 milimetrů). Pod těsný oblek se Vám tedy nevejdou, ale jako doplněk na volnočasové aktivity nebo k rozepnutému rukávu košile, jsou ideální.

Jacob & Co. Twin Turbo Twin Triple Axis Tourbillon

In-house caliber JCFM01 upozorní na uplynutí časového rámce 10 minut decentním alarmem. Společnost se tak vymezuje oproti zažitému 15 minutovému rámci u jiných společností. Usazení je provedeno v 49 kamenech s rezervou nátahu 72 hodin a frekvencí 21 600 kmitů za hodinu. Klenuté safírové sklíčko ochrání před nepříznivými vlivy a do hloubky až 30 metrů.

Minutový repeater se aktivuje zvednutím páky na levé stráně pouzdra a natahování je na straně pravé. Mechanismy tourbillonu jsou nastaveny v hodnotách 40 vteřin, 3 minuty a 8 minut pro každou osu zvlášť. Samozřejmě nechybí ani dvojitý bezpečnostní systém, který ochrání tourbillony při nastavování času, aby nedošlo ke střetnutí mechanismů.

Luxusní hodinky Jacob & Co. - Twin Turbo Twin Triple Axis Tourbillon

Luxusní hodinky Jacob & Co. Twin Turbo Twin Triple Axis Tourbillon budou k dodání pouze s aligátořím řemínkem a titanovou sponou. Cena za tuto limitovanou edici číní 360 000 švýcarských franků bez daně (cca 8 925 000 Kč).

Jacob & Co. Twin Turbo - Twin Triple Axis Tourbillon

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář