Luxusní hodinky HYT H4 Alinghi

Máte rádi nevšední hodinky a zároveň dokonalá technická řešení? „Dva v jednom“ nabízí švýcarská společnost HYT, která je známa především svými neobvyklými kreacemi luxusních hodinek a charakteristickým mechanismem tekutin v ciferníku. Nové luxusní hodinky HYT H4 Alinghi nabídnou nejen oblíbenou tekutinu, tentokrát červenou, ale také LED osvětlení poháněné mikro-mechanickým regenerátorem.

Téměř neviditelný regenerátor energie pro LED osvětlení se nachází mezi 4 a 5 hodinou a jeho aktivace probíhá pomocí bočního tlačítka. Systém fungování je jednodušší než si myslíte. Funguje totiž přesně jako dynamo na kole. Jen s tím rozdílem, že zde vydrží osvětlení po dobu 5 vteřin. Celý ciferník zaplaví bílé světlo a v kombinaci s červenou tekutinou, poskytne na skeletonovou konstrukci opravdu úchvatný pohled.

Hodinky HYT H4 ALINGHI

Předtím než přišla společnost HYT s modelem H4 Alinghi, bylo osvětlení ciferníků pouze záležitostí baterky strojku. Ale nyní se pravidla mění a věříme, že s tímto modelem osvětlení přijdou další a další výrobci luxusních hodinek.

Mechanismus je vsazen do pouzdra z uhlíkového kompozitu (patentováno HYT) pod označením 3DTP™ CARBON o průměru 51 milimetrů. Celek pak doplňují titanové korunky, retrográdní ukazatel hodin s již zmíněnou červenou kapalinou, vteřinový ciferník, ukazatel rezervy nátahu a safírové sklíčko s antireflexní vrstvou. In-house strojek vlastní výroby generuje frekvenci 28 800 kmitů za hodinu (4Hz) a obsahuje 35 kamenů. Rezerva chodu 65 hodin, voděodolnost do 50 metrů a gumový pásek se stříbrným prošitím je už jen vítaný bonus.
To nejlepší na konec? Luxusní hodinky HYT H4 Alinghi vzniknou v limitované edici pouhých 24 kusů.

HYT-H4-Alinghi-Mush-72-RGB Luxusni hodinky - HYT H4 Alinghi Luxusni hodinky HYT H4 ALINGHI Luxusní hodinky - HYT H4 ALINGHI Luxusní hodinky HYT H4 ALINGHI HYT H4 Alinghi

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář