HYT H4 Alinghi

Luxusní hodinky HYT H4 Alinghi

Máte rádi nevšední hodinky a zároveň dokonalá technická řešení? „Dva v jednom“ nabízí švýcarská společnost HYT, která je známa především svými neobvyklými kreacemi luxusních hodinek a charakteristickým mechanismem tekutin v ciferníku. Nové luxusní hodinky HYT H4 Alinghi nabídnou nejen oblíbenou tekutinu, tentokrát červenou, ale také LED osvětlení poháněné mikro-mechanickým regenerátorem.

Téměř neviditelný regenerátor energie pro LED osvětlení se nachází mezi 4 a 5 hodinou a jeho aktivace probíhá pomocí bočního tlačítka. Systém fungování je jednodušší než si myslíte. Funguje totiž přesně jako dynamo na kole. Jen s tím rozdílem, že zde vydrží osvětlení po dobu 5 vteřin. Celý ciferník zaplaví bílé světlo a v kombinaci s červenou tekutinou, poskytne na skeletonovou konstrukci opravdu úchvatný pohled.

Hodinky HYT H4 ALINGHI

Předtím než přišla společnost HYT s modelem H4 Alinghi, bylo osvětlení ciferníků pouze záležitostí baterky strojku. Ale nyní se pravidla mění a věříme, že s tímto modelem osvětlení přijdou další a další výrobci luxusních hodinek.

Mechanismus je vsazen do pouzdra z uhlíkového kompozitu (patentováno HYT) pod označením 3DTP™ CARBON o průměru 51 milimetrů. Celek pak doplňují titanové korunky, retrográdní ukazatel hodin s již zmíněnou červenou kapalinou, vteřinový ciferník, ukazatel rezervy nátahu a safírové sklíčko s antireflexní vrstvou. In-house strojek vlastní výroby generuje frekvenci 28 800 kmitů za hodinu (4Hz) a obsahuje 35 kamenů. Rezerva chodu 65 hodin, voděodolnost do 50 metrů a gumový pásek se stříbrným prošitím je už jen vítaný bonus.
To nejlepší na konec? Luxusní hodinky HYT H4 Alinghi vzniknou v limitované edici pouhých 24 kusů.

HYT-H4-Alinghi-Mush-72-RGB Luxusni hodinky - HYT H4 Alinghi Luxusni hodinky HYT H4 ALINGHI Luxusní hodinky - HYT H4 ALINGHI Luxusní hodinky HYT H4 ALINGHI HYT H4 Alinghi

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář