Arnold & Son Instrument DSTB

Novinka od hodinářské společnosti s bohatou historii – Arnold & Son se nese v duchu nerezové oceli. Dokonalý kousek s názvem Arnold & Son Instrument DSTB je ukázkou švýcarské preciznosti a poctou Johnu Arnoldovi, anglickému hodináři, vynálezci a zakladateli společnosti Arnold & Son.

Luxusní hodinky Arnold & Son Instrument DSTB jsou vybaveny nově přepracovaným automatickým strojkem vlastní produkce kalibr A&S6003, který obsahuje celkem 229 komponentů včetně 32 kamenů. Rezerva chodu 45 hodin udrží celý strojek v pohybu, zatímco se na něj budete dívat zadním proskleným dýnkem.

luxusni-hodinky-arnold-son-instrument-dstb

Pokud jste fanouškem nebo milovníkem této značky, pravděpodobně nejste ani moc překvapeni. Značka totiž avizovala nebo spíše naznačovala tuto novinka již před několika měsíci. Celý strojek má neobvykle dekorovaný finish, který spadá do skutečného Haute Horlogerie. Spolu v kombinaci s paládiem pokovenými dílky strojku, ručně zkosenými a broušenými páky a mosty uvnitř hodinek, patří tato novinka mezi jedny z nejkrásnějších hodinek na trhu.

Jemnost a sofistikovanost podtrhuje i modré dekorování. Barva ciferníku je nanášena pomocí technologie PVD a spolu s jemným broušením, které se stáčí k sub-ciferníku hodin, vytváří dokonalý efekt modrého saténu. Průhledný ciferník ukazatele vteřin je umístěn v horní části hodinek vyzvednutý na již zmíněných můstkách a přiblížený k sklíčku. Výsledkem je futuristický efekt, který spadá do celkově decentního a sofistikovaného portfolia značky.

arnold-son-instrument-dstb

Průměr pouzdra je v tomto případě méně obvyklých 43,5 milimetru a strojek chrání safírové sklíčko s antireflexní úpravou a to i na zadní straně. Voděodolnost je nyní do 30 metrů a hodinky jsou dostupné s ručně prošívaným řemínkem z aligátoří kůže. Cena k prodeji činí 27 900 švýcarských franků (zhruba 700 000 Kč).

luxusni-hodinky-arnold-son-instrument-dstb luxusni-hodinky-arnold-son-instrument-dstb

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář