A. Lange & Söhne Lange 1 Time Zone Como Edition

Pokud přemýšlíte nad limitovanou edicí hodinek a nechcete žádnou „tuctovku“, které se vyrobí až 10 kusů, máme pro Vás něco speciálního. Tím speciálním je limitované edice luxusních hodinek A. Lange & Söhne Lange 1 Time Zone Como Edition. Hodinky totiž mají omezenou výrobu pouze na 1 kus ročně.

Lange 1 Time Zone Como Edition nejsou ledajaké hodinky a limitovaná edice, ale jsou vyrobeny účelově pro vítěze soutěže „Best of Show“ slavného srazu klasických automobilů Concorso d’Eleganza Villa d’Este. Vysoce exkluzivní záležitost se pořádá každý rok v květnu na břehu jezera Como v luxusní renesanční vile Villa d’Este.
Hodinářská společnost A. Lange & Söhne patří mezi generální sponzory již od roku 2012 a tak není překvapením, že se nové luxusní hodinky označují přídomkem „Como Edition“.

Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2015 – A.Lange & Söhne – Ben Gierig – Fotografie www.Ben-Gierig.de

Hodinky zaujmou především ruční rytinou na zadní straně pouzdra, kde je vzdán hold několikaletému pořádání soutěže. A. Lange & Söhne Lange 1 Time Zone jsou samozřejmě montovány a zdobeny ručně jako pocta historii výroby automobilů a celkově řemeslné práci. Ostatně i použité materiály svědčí o kvalitě.

Pouzdro je vyráběno z 18K bílého zlata a mechanismus je chráněn safírovým sklem. Srdcem hodinek je německý strojek domácí produkce s označením Lange L031.1, což znamená užití 54 kamenů, frekvenci 21 600 kmitů za hodinu a rezervu nátahu 72 hodin. Hodinky mají dále čtyři zlaté šatony, páku nastavení unášeče a setrvačku odolnou nárazům.
Stříbrný ciferník s rhodiovanými zlatými ručičkami završuje ručně šitý černý řemínek z kůže aligátora z 18K sponou z bílého zlata.

Luxusní hodinky A. Lange & Söhne Lange 1 Time Zone Como Edition Luxusní hodinky A. Lange & Sohne - Lange 1 Time Zone Como Edition

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář