Luxusní dům za necelé 3 miliardy korun na prodej!

Chcete si žít jako král ve vysněném paláci, avšak plném vymožeností a moderní elektroniky? Stačí, když Váš rozpočet bude 139 miliónů dolarů (cca 2,80 miliardy korun).

Tento luxusní dům je inspirován francouzským palácem „Le Palais Royal“, který je významnou historickou památkou Paříže. Palác byl vystaven v roce 1622 architektem Jacquesem Lemercierem na žádost kardinála Armanda-Jean du Plessis de Richelieua. Důvodem bylo, že chtěl mít sídlo nedaleko Louvru.

Nový luxusní dům je umístěn na pobřeží Atlantiku na Floridě a dostavení je naplánováno na rok 2015.
Díky ceně je tento moderní Le Palais Royal, nejdražší nemovitostí inzerovanou na americkém trhu.

Le Palais Royal - luxusni dum 2

Projděte vstupní 4 metry vysokou dvoukřídlou branou, která je zdobena 22 karátovými zlatými listy a zastavte se před osmi metrovou kašnou s šesti vodopády, která zdobí exteriér domu. Dojdete ke vstupním dveřím, které jsou vyrobené na zakázku z masivního mahagonového dřeva. Doplněny o bronzové zdoby zalité ve skle a vykládané listy z 22 karátového zlata.
Dveře se otevřou pod mramorovým schodištěm, které trvalo vyrobit řemeslníkům více než dva roky. Zábradlí je kombinací legované ocele a zlata. Možná právě proto stálo samotné schodiště 2 milióny dolarů (cca 40 miliónů korun).

Jakmile projdete halou, dostanete se do salónku, kde se Vám rozprostře okouzlující panoramatický výhled na Atlantický oceán. Uvnitř domu naleznete 11 místností, 17 koupelen, 3 ložnicové apartmá a jedno prezidentské apartmá. Samozřejmě v žádné z ložnic nechybí soukromá Jacuzzi s výhledem na oceán a Intracoastal Waterway (vodní dopravní cesta mezi východním a jižním pobřežím USA).

Le Palais Royal - luxusní důmV obývacím pokoji naleznete ohromné 5 000 litrů objemné akvárium, které je uzavřené v zakázkové skříni společně s velkým HD 3D televizorem uprostřed. Nejsme si však jisti, zdali bude obraz v televizi natolik zajímavý jako samotné akvárium. Další zajímavosti nalezneme v kuchyni, kde kromě toho že nakrmíte skutečné velkou hromadu hladových krků, získáte z kuchyně přístup na venkovní nádvoří s letní kuchyní a pecí na pizzu, venkovní salónek nebo vstup do vlastních lázní v domě. Celé kuchyni, která je vyrobena jak jinak než z masivního mahagonu vykládaného 22 karátovým zlatem, vévodí La Cornue Grand Palais – jedno z nejlepších vybavení pro kuchyně. Jen cena setu se základními spotřebiči stojí více než 48 000 dolarů (cca 960 000 Kč).

Kuchyň je nepochybně skvělá, ale chlapa pravděpodobně více potěší garáž pro 30 aut, která je tady k dispozici. Bazén o velikostí více než 410 metrů čtverečních, LEDkami osvícený tobogán nebo pořádné ohniště s barem. Venkovní Jacuzzi je umístěna nad vodopádem a je zde také bazén který náleží k apartmánovým ložnicím v druhém patře.Le Palais Royal - luxusni dum bazen

Komplex bazénu je navržen co nejvíce jako samo údržbový, takže se automaticky hlídá nastavená teplota a dochází k čištění vody pomocí trojitého sanitačního systému, který využívá soli, chlóru a ultrafialového světla. K dispozici je také jachta, respektive mega-jachta delší než fotbalové hřiště.

Le Palais Royal - luxusni kuchynPokud jste majitelem takto luxusního domu, samozřejmostí je důkladné zabezpečení. Patentovaný bezpečnostní systém byl speciálně navržen pouze pro tento dům a hlídá veškeré dění jak uvnitř tak i venku. Včetně klimatizovaných kotců psů pro hlídače objektu. Moderní Le Palais Royal rovněž nabízí kompletní a sofistikované odhlučnění z protihlukových desek v mramoru, včetně podlahových krytin aby nedocházelo k pronikání hluku od klimatizace, rozvodů vzduchu nebo vody.

Pro bezproblémovou údržbu byl vyvinut speciální software, který dokumentuje jakýkoliv pohyb uvnitř a vně budovy pomocí fotografie a videa.

Chcete bydlet jako král? Domluvte se s bankéřem z ColdwellBanker.com.

Le Palais Royal - luxusni dum bazen 2 Le Palais Royal - luxusni dum Le Palais Royal - luxusní dům na prodej

Koukněte také na

Luxusní 120m jachta Oceanco Amara

Na právě ukončeném veletrhu luxusních jachet v Dubaji – Dubai International Yacht Show, představila nizozemská jachtařská …

Napsat komentář