Portals Hills Boutique Hotel

Penthousové apartmá splní veškeré sny cestovatelů, kteří hledají opravdu luxusní dovolenou ve vysokém nadstandardu. Portals Hills Botique Hotel se nachází v jedné z nejexkluzivnějších čtvrtí na španělském ostrově Mallorca. A aby toho nebylo málo, většina vybavení je od italského návrhářského domu Fendi. Konkrétně divize luxusního nábytku Fendi Casa.

Okouzlující hotel je posazen na kopci před tyrkysově zbarveným Středozemním mořem a nabídne tak hostům neopakovatelný a jedinečný výhled. Nikde jinde, vzhledem k okolnímu prostředí tento výhled nezískáte. Hotel nabízí pouze pokoje s výhledem na moře a dvě penthousová apartmá kompletně vybavena doplňky Fendi.

Portals Hills Boutique Hotel

Interiérový „kouzelník“ Luc van Acker, který měl penthousové apartmá na starosti, se postaral o dokonalou atmosféru a vytvořil dokonalý prostor k životu. Kombinace otevřené ložnice s koupelnou en-suite bývá pro většinu lidí neakceptovatelná z hlediska zachování jakéhosi soukromí. Ovšem zde Vám to přijde jako úplně normální věc.

Stometrové penthouse apartmá je nejen plně vybaveno spotřebiči Dornbracht a kávovarem Nespresso v kuchyni, ale také zábavním systémem nejvyšší kvality po celém obydlí. Samozřejmě italský designový nábytek od Fendi Casa nesmí chybět.

Portals Hills Boutique Hotel – luxusní bazén

Nejen že si můžete vychutnat západ slunce z vlastní terasy apartmánu, ale také máte k dispozici soukromý výtah na střešní terasu, která je určena pouze pro Vás. Takže západ slunce nebo i pozorování moře si můžete vychutnat na pohodlném lehátku opravdu nerušeně. Hluk z ulice ani přilehlého okolí totiž vůbec neuslyšíte. No a pak je ve spodní části samozřejmě nádherný bazén Cabana s přilehlým luxusním nábytkem jak jinak než od Fendi.

Luxusni mallorca Portals Hills Boutique Hotel

Je jedno, jestli dáváte přednost klidné odpočinkové dovolené, nebo se naopak rádi bavíte a jste aktivní. Portals Hills Boutique Hotel nabízí na cokoliv si vzpomenete – ať už je to golf, noční kluby, nakupování, yachting, wellness nebo prozkoumávání okolí a památek. Celý hotel je inspirován luxusními vilami v Miami a může se pochlubit celkem 29 apartmány. Hosté si zde opravdu podávají dveře, takže chytnout volný termín může být problém.

Cena za noc, začíná v hotelu Portals Hills Botique Hotel na 10 000 Kč. V případě že chcete kompletně celý penthouse pro sebe, cena za noc začíná je od 40 000 Kč.

Více fotografií, informací a rezervaci naleznete na stránkách Booking.com.

Portals Hills Boutique Hotel – luxusni dovolena Mallorca Luxusní dovolená Portals Hills Boutique Hotel – Mallorca Luxusni dovolena Portals Hills Boutique Hotel Luxusní penthouse - Portals Hills Boutique Hotel luxusní dovolená Mallorca - Portals Hills Boutique Hotel dovolena mallorca Portals Hills Boutique Hotel Portals Hills Boutique Hotel – luxusní dovolená mallorca

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář