Vacheron Constantin Métiers d’Art Fabuleux Ornements

Vždycky když přijdou na trh dámské luxusní hodinky, čekáme, jestli nás překvapí a nabídnou něco nového, neotřelého nebo zapadnou v „šedi“ ostatních výrobců. O to překvapivější je, když nás tyto hodinky nejen že osloví svoji nádherou a elegancí, ale také pocházejí od jednoho z nejstarších výrobců švýcarských hodinek – Vacheron Constantin.

Vacheron Constantin Métiers d’Art Fabuleux Ornements Collection

Člověk by čekal, že společnost, která je stará téměř 300 let, nedokáže nabídnout moderní hodinky adekvátní době. Ale Vacheron Constantin evidentně zaměstnává skutečné profesionály ve svém oboru. Nejnovější „šperk na ruku“ nese název Vacheron Constantin Métiers d’Art Fabuleux Ornements Collection.

Deset talentovaných řemeslníků zde usilovně pracovalo na integrování dějepisných umění do hodinek, které právě můžete zakoupit. Každý model hodinek z této kolekce, znázorňuje určitý druh umění: Osmanskou architekturu, indické rukopisy, čínské vyšívání a francouzskou krajku.

Luxusní hodinky Vacheron Constantin Métiers d’Art Fabuleux Ornement

Každé hodinky jsou ručně zdobeny rytím a jsou vyrobeny z 18K zlata. Ohromující přední části hodinek (sklíčko, luneta, pouzdro) jsou zpracovány s neuvěřitelnou přesností na jednu desetinu milimetru. Když vezmete v úvahu, že jsou osázeny až 193 diamanty (Métiers d’Art Fabuleux Ornements – French Lacework) je tato přesnost naprosto dech beroucí. Navíc je dýnko zkosené a ručně vygravírované s použitím techniky smaltování Grand Feu champlevé.

Srdcem těchto luxusních hodinek je manuální strojek 1003 SQRH2 z vlastní produkce Vacheron Constantin. Ultra-tenký kalibr funguje na frekvenci 18 000 kmitů za hodinu a je osázen 18 kameny. Rezerva chodu 31 hodin je ve své kategorii lehkým nadstardem. Safírové sklo s dvojitou antireflexní úpravou a voděodolnost do 30 metrů je pak součástí každého modelu.

Celé hodinky pak doplňuje pásek z aligátoří kůže a spona ve tvaru Maltézského kříže osázená 21 diamanty. Zdá se, že se nám seznam dárků pod stromeček zase o něco rozšíří. K dostání ve vybraných buticích Vacheron Constantin.

Luxusní dámské hodinky Vacheron Constantin Luxusní dámské hodinky Vacheron Constantin Métiers d’Art Fabuleux Ornement Luxusní dámské hodinky Vacheron Constantin Métiers

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář