Louis Vuitton Blossom Monogram Flower

Máte lepší nápad jak přivítat jaro, než novým doplňkem k Vašemu letnímu outfitu? Luxusní dámské hodinky Louis Vuitton Blossom Monogram Flower právě přichází na trh.

Ručně zdobené hodinky mají uprostřed ciferníku oblíbeny znak Monogram Flower, který je zde ale vyřezán z jednoho kusu přírodní perleti a tvoří tak nádherný 3D obrazec. Okolí pak doplňují perfektně usazené diamanty, které společně s technickými znalostmi Fabrique du Temps Louis Vuitton, tvoří dokonalý celek. Stávající kolekce šperků Blossom, kterou symbolizuje společnost LV dámskou jemnost a citlivost má tedy další přírůstek.

Louis Vuitton Blossom Monogram Flower

Luxusní dámské hodinky LV z edice Blossom Monogram jsou k dispozici pouze ve dvou barevných provedeních – růžové a modré. Dokonce i samotná perleť je barvena několika odstíny, aby vynikla její obraznost a upoutala Váš zrak. V pouzdře z růžového zlata je vše zabarveno do růžova, včetně řemínku z aligátora. Modrá varianta je sice „pouze“ z nerezové oceli, ale o stejný počet diamantů nepřijdete. Indexy a čísla hodin jsou zde nahrazeny drobnými čtverečky vyplněnými brilianty a stejně tak brilianty najdete i na korunce hodinek.

Dámské hodinky Louis Vuitton - Tambour Monogram Tourbillon

Inovace proběhla i u modelu hodinek Louis Vuitton Tambour Spin Time a vrcholné řady luxusních hodinek Louis Vuitton Tambour Monogram Tourbillon. Kde došlo také k zasazení 3D obrazce květiny „Monogram Flower“ z perleti a uspořádání drobných briliantů do ciferníku. Stejně jako u nově představeného modelu, mají tyto hodinky místo hodinových indexů diamanty. U vrcholné verze LV Tambour Monogram Tourbillon je spodní část okvětního lístku nahrazena rámem mechanismu Tourbillon.

Louis Vuitton Blossom Monogram Flower luxusní dámské hodinky

Ačkoliv nebyla cena nikde zveřejněna ani naznačena, lze k počtu diamantů, materiálů a mistrnému zpracování očekávat částku začínající přibližně na 800 000 Kč.

Louis Vuitton Blossom Monogram Flower dámské hodinky Louis Vuitton luxusní dámské hodinky Luxusní dámské hodinky Louis Vuitton Blossom Monogram Flower

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář