Elegantní dámské hodinky Jaquet Droz Lady 8 Flower

Nová kolekce hodinek Lady 8 Flower od švýcarského hodináře Jaquet Droz oslavuje ženskost tím nejjemnějším způsobem. Přes 300 let dokonalého řemeslného zpracování a uměleckého designu společnosti je vtěsnáno do těchto okouzlujících hodinek, které jednoduše musíte mít.

Pouzdro hodinek je totiž vyrobeno ze dvou „kruhů“ z červeného a žlutého zlata ve tvaru osmičky. Nebo ležaté osmičky, která značí nekonečno krásy a dokonalosti – podle úhlu Vašeho pohledu.

Luxusní hodinky Jaquet Droz

Středem hodinek je velký gilošovaný ciferník z 18 karátového zlata, ukrývající rudozlatého motýla. Veškeré jeho dekorování bylo prováděno ručně s mistrnou precizností a červené smaltování je vytvořeno oblíbenou hodinářskou technologií Grand Feu. To vše doplňuje horní část hodinek, kde je zasazeno 114 nádherných diamantů v briliantovém brusu.

Luxusní hodinky Jaquet Droz Lady 8 Flower

Stejně dokonalé je i zpracování horní komplikace. Pod safírovou kopulí, naleznete rudozlatý lotosový květ taktéž z 18 karátového zlata a ručně smaltované lístky. Ty jsou usazeny na perleťovém ciferníku a obepínají rotující briliant. Oba ciferníky mají vlastní automatické strojky s rezervou chodu 38 hodin, a tlačítkem na 14 hodinách spustíte „animaci“ rozkvětu lotosového květu.

Pokud jste milovníky bílého zlata, určitě se Vám bude zamlouvat verze z 18 karátového bílého zlata, která má jen ciferník posázen 227 brilianty. Pro dokonání barevného kontrastu, zdobí dalších 54 modrých safírů motýlí křídla. Na vrchní straně pouzdra hodinek najdeme dalších 82 briliantů a pro zvýraznění tlačítka animace přibylo dalších 22 kousků. Samozřejmě ani korunka nemůže být bez briliantů, takže jich zde najdeme devět.

Luxusní dámské hodinky z bílého zlata - Jaquet Droz Lady 8 Flower

Můžete si být jisti, že luxusní dámské hodinky Jaquet Droz Lady 8 Flower jen tak nezestárnou a rozhodně je nebude mít každý. Vzniknou totiž jako limitovaná edice v nákladu 28 kusů u zlato-červené verze. Model vyrobený z 18K bílého zlata vznikne v pouhých 9 kusech.

Cena za 18K červeno-zlatou verzi Jaquet Droz Lady 8 Flower činí 157 500 dolarů (cca 3 940 000 Kč), pokud si vyberete variantu z bílého zlata, zaplatíte 262 500 dolarů (cca 6 565 000 Kč).

Elegantní dámské hodinky Jaquet Droz Lady 8 Flower Luxusní dámské hodinky Jaquet Droz Lady 8 Flower

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář