Luxusní dámské hodinky Harry Winston Premier Monkey Automatic

Známý americký hodinář a klenotník Harry Winston si usmyslel, že představí limitovanou edici hodinek na počest nadcházejícího Nového roku Opice dle čínského zvěrokruhu. Vznikly tak luxusní dámské hodinky Harry Winston Premier Monkey Automatic, které svojí sofistikovaností zaujmou nejednu ženu.

Nebyl by to Harry Winston, kdyby nevyužil ty nejlepší materiály, které má k dispozici. Společně s mistrovským řemeslným zpracováním přichází i omezení výroby – v tomto případě bude vyrobeno pouhých 8 kusů hodinek. Takže je tato limitovaná edice hodinek ideálním dárkem pro ženu, která je opravdu výjimečná.

Dámské hodinky Harry Winston Premier Monkey Automatic

Nový rok Opice začíná 8. února 2016 a oslavit jej můžete se „šperkem“ na ruce z 18K růžového zlata o rozměrech 36 mm x 8,4 mm. Samozřejmostí je ochrana ciferníku pomocí safírového sklíčka propůjčující voděodolnost do hloubky 30 metrů. Tím ale výčet specifikací nekončí, ale spíše začíná. To hlavní co upoutá Váš zrak, jsou brilianty po obvodu hodinek. Celkem jich je 57 a mají váhu 2,32 karátu.

Uvnitř hodinek naleznete švýcarský „automat“ domácí produkce Harry Winston HW2008 s frekvencí 28 800 kmitů za hodinu. Strojek hodinek je usazen do 28 kamenů, vybaven plochou spirálovou pružinou, rhodiovým pokovením a oblíbeným šrafováním Côtes de Genève. Rezerva chodu je 46 hodin.

Růžový ciferník je zdoben ručně vyřezávanými kousky 24K zlata a v oku opičky (z 18K zlata) naleznete broušený diamant. Celou komplikaci doplňuje černý saténový řemínek s přezkou z 18K růžového zlata osázenou 17 brilianty. Cena za tyto luxusní dámské hodinky činí 48 500 dolarů (cca 1 215 000 Kč).

Luxusní dámské hodinky Harry Winston Premier Monkey Automatic Luxusní dámské hodinky Harry Winston

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář