Blancpain Jour Nuit

Nové dámské hodinky Blancpain Jour Nuit se prostě musí líbit každé ženě. Toto téměř umělecké dílo se vyznačuje krásným a hlavně nejednotvárným dekorem ciferníku. Zajímavá interpretace hodin, retrográdní vteřinovka a rotující disk ciferníku osázený drahokamy zobrazující denní a noční motiv. A právě tady vznikl název – Jour Nuit.

Když se podíváte blíže na pouzdro o velikosti 40 x 12 milimetrů, zjistíte, že je vyrobeno z červeného zlata a s precizně zapracovanými diamanty ve dvou řadách, kterých je přesně 140. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou.

Luxusni hodinky Blancpain Jour Nuit

Uvnitř hodinek nalezneme automatický strojek Blancpain Cal 1163JN, který vychází z verze Cal. 1150 a nabídne rezervu chodu neuvěřitelných 100 hodin. O precizním zpracování strojku, který je složen z více 210 přesně opracovaných dílků, nemusíme hovořit.

Slunce ciferníku v denním motivu je tvořeno 50 žlutými safíry, a měsíc, který se zobrazuje ve večerních hodinách je vyroben z 50 diamantů. Celý denní i noční motiv obsahuje navíc dalších 14 diamantových hvězdiček a mráčky vyrobené z perel. Aby bylo „kouzlo“ dokonáno, na ruku si tyto luxusní dámské hodinky připnete pomocí ultra-jemného pásku z pštrosí kůže.

Luxusní dámské hodinky Blancpain Jour Nuit

Pokud zvažujete luxusní a zároveň nádherné hodinky, rozhodně je Blancpain Jour Nuit tou správnou volbou. Navíc se společnost nechala slyšet, že v budoucnu vyrobí verzi z bílého zlata, ovšem podle nás je tato verze s růžovým zlatem daleko hezčí. Cena je stanovena na 51 500 dolarů (cca 1 290 000 Kč), což když uvážíte fakt, že získáte 204 diamantů, růžové zlato, perleť a 50 safírů, skutečně není moc.

Luxusni damske hodinky Blancpain Jour Nuit Luxusní hodinky Blancpain Jour Nuit

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář