Luxusní hodinky Blancpain Jour Nuit

Blancpain Jour Nuit

Nové dámské hodinky Blancpain Jour Nuit se prostě musí líbit každé ženě. Toto téměř umělecké dílo se vyznačuje krásným a hlavně nejednotvárným dekorem ciferníku. Zajímavá interpretace hodin, retrográdní vteřinovka a rotující disk ciferníku osázený drahokamy zobrazující denní a noční motiv. A právě tady vznikl název – Jour Nuit.

Když se podíváte blíže na pouzdro o velikosti 40 x 12 milimetrů, zjistíte, že je vyrobeno z červeného zlata a s precizně zapracovanými diamanty ve dvou řadách, kterých je přesně 140. Ciferník je chráněn safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou.

Luxusni hodinky Blancpain Jour Nuit

Uvnitř hodinek nalezneme automatický strojek Blancpain Cal 1163JN, který vychází z verze Cal. 1150 a nabídne rezervu chodu neuvěřitelných 100 hodin. O precizním zpracování strojku, který je složen z více 210 přesně opracovaných dílků, nemusíme hovořit.

Slunce ciferníku v denním motivu je tvořeno 50 žlutými safíry, a měsíc, který se zobrazuje ve večerních hodinách je vyroben z 50 diamantů. Celý denní i noční motiv obsahuje navíc dalších 14 diamantových hvězdiček a mráčky vyrobené z perel. Aby bylo „kouzlo“ dokonáno, na ruku si tyto luxusní dámské hodinky připnete pomocí ultra-jemného pásku z pštrosí kůže.

Luxusní dámské hodinky Blancpain Jour Nuit

Pokud zvažujete luxusní a zároveň nádherné hodinky, rozhodně je Blancpain Jour Nuit tou správnou volbou. Navíc se společnost nechala slyšet, že v budoucnu vyrobí verzi z bílého zlata, ovšem podle nás je tato verze s růžovým zlatem daleko hezčí. Cena je stanovena na 51 500 dolarů (cca 1 290 000 Kč), což když uvážíte fakt, že získáte 204 diamantů, růžové zlato, perleť a 50 safírů, skutečně není moc.

Luxusni damske hodinky Blancpain Jour Nuit Luxusní hodinky Blancpain Jour Nuit

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář