Luxusní brazilské vnitrozemí – Saint Andrews

Blíží se nám sezóna letních dovolených a pro spousty z nás je inspirace na cestování zase o něco složitější. Pokud chcete nevšední zážitky, nádhernou přírodu, přepychové služby a dostatek soukromí, pravděpodobně zvolíte nějaký ostrov v Karibiku nebo jihovýchodní Asii. Jenže když je tady v Čechách léto, do dané oblasti přichází monzuny a jiné nepříznivé počasí. Itálii, jižní Francii i Španělsko už znáte a moc toho k prozkoumání nezbývá. Takže je čas vyrazit přes Atlantik a to nejlépe do brazilského vnitrozemí Gramado.

Nádherný brazilský venkov skrývá víc, než si dokážete představit. Překrásné rostliny, které jinde neuvidíte, volně žijící zvířata a neuvěřitelně přívětiví lidé. V brazilské portugalštině totiž výraz „gramado“ lze přeložit jako „oblast upraveného trávníku, kde si mohou turisté odpočinout na své cestě“. A přesně takhle celá oblast vypadá.

Luxusni brazilie Saint Andrews Gramado

Hosté si mohou z hotelu Saint Andrews vychutnat výhled na překrásné údolí Quilombo a zažít užasný servis a starý svět pohostinství. Hotel Saint Andrews nabízí pouhých 11 apartmánů a děti zde mohou být ubytování pouze po dovršení věku 14 let. To znamená, že Vás ráno nebude budit dětský křik pod okny a že se nebudete potkávat se stovkami neznámých lidí v hotelu.

Luxusní brazilské vnitrozemí - Saint Andrews

Každý z apartmánů je stylizován v jiném barevném odstínu a je pojmenován podle drahokamu. Ačkoliv je interiér laděn spíše do starodávna, je každý apartmán vybaven nejmodernější technikou. Samozřejmostí je klimatizace, plochá televize, konektory pro Apple, soukromý trezor, Wi-Fi nebo sada koupelnové kosmetiky L’Occitane.

Brazilie dovolena jidlo - Saint Andrews

Po náročném dni si nejlépe odpočinete v nádherných zahradách, knihovně obsahující světovou literaturu nebo v hotelovém SPA komplexu. K večeři poté využijete Escapo do Gazebo Restaurant kde Vám připraví místní nebo mezinárodní kuchyni na špičkové úrovni.

Nevšední zážitek v tomto luxusním brazilském vnitrozemí pořídíte od 20 000 Kč za noc.
Více fotografií a rezervaci provedete na stránkách Booking.com.

Brazilie Saint Andrews Gramado ubytovani brazilie zahrada ubytovani Brazili Saint Andrews dovolena brazilie Luxusni dovolena brazilie Saint Andrews luxusni brazilie Dovolena vnitrozemi brazilie Saint Andres Brazil Saint Andrews Saint Andrews Gramado

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář