Bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay H7

Úspěch sluchátek Bang & Olufsen BeoPlay H6 byl nezpochybnitelný a zapsal se tak do historie audio průmyslu silnou čarou. Jelikož jde technologie dopředu a předchozí „drátová“ verze byla pro mnoho uživatelů limitující, přichází nová luxusní bezdrátová sluchátka BeoPlay H7.

Luxusní sluchátka Bang Olufsen BeoPlay H7

Samozřejmě se nejedná o první bezdrátový počin společnosti Bang & Olufsen a proto je technologie, která byla prvně ověřena u modelu luxusních sluchátek BeoPlay H8, absolutně bezchybná. Pokud dáváte přednost stále drátovým sluchátkům, můžete využít přiloženého kabelu (délky 1,2m), ale bude to mít za efekt jen ušetření baterie uvnitř sluchátek.

Bezdrátové připojení je možné díky Bluetooth v4.1, který podporuje aptX a AAC kodeky. Uvnitř sluchátek se také nachází elektro-dynamický 40 milimetrový měnič, který poskytne absolutně nezkreslenou kvalitu zvuku. Spolu s vyměnitelnými bateriemi o kapacitě 770 mAh se dostanete na 20 hodin nepřetržitého poslechu.

Luxusní bezdrátová sluchátka Bang Olufsen BeoPlay H7

Stylový design je u značky Bang & Olufsen jistotou a nejinak je tomu i u této nové prémiové řady BeoPlay H7. Dotykové ovládání na eloxovaném hliníku, ze kterého jsou sluchátka vyrobena, působí opravdu nenápadně a pokud se na něho vyloženě nezaměříte, ani jej nepostřehnete. Na polštářky a vnitřní stranu sluchátek je využito prvotřídní kůže vysoké kvality o dvou nádherných odstínech – černé a světle béžové.

Smysl pro detail z těchto luxusních sluchátek jen čiší. Pokud Vás nová luxusní bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay H7 uchvátili, můžete je pořídit přímo na stránkách společnosti online. Nebo v některém z autorizovaných obchodů, za cenu 508 dolarů (cca 12 800 Kč).

Bang Olufsen BeoPlay H7 Bang Olufsen - BeoPlay H7 Luxusni sluchatka Bang Olufsen BeoPlay H7 Sluchatka Bang Olufsen - BeoPlay H7 Luxusní sluchátka Bang Olufsen BeoPlay H7

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář