Avantgarde Acoustic Zero 1

Hledáte kvalitní audio soupravu a chcete něco neokoukaného a zároveň moderního? Řešením může být luxusní audio sada od společnosti Avantgarde Acoustic s modelem Zero 1.

Avantgarde Acoustic Zero 1 jsou kombinací „oldschool“ technologie a moderního designu. Klasické tvary reproduktorů, reproduktorový zvukovod kónusového tvaru a čisté linie jsou hlavními charakteristickými rysy modelu Zero 1. Právě pro tyto vlastnosti se audio souprava hodí do každé místnosti, ať už se jedná o stylový bar nebo obývací pokoj.

Luxusni reproduktory Avantgarde Acoustic Zero 1

Uvnitř každého reproduktoru nalezneme digitální komponenty, jako jsou procesory, digitální a analogové převodníky, výkonné zesilovače a reproduktory. A výkonnými zesilovači myslíme výkon 50W pro reproduktor umístěný v kónusovém zvukovodu a 400W pro basový reproduktor. Acoustic Zero 1 tak dokáží vyprodukovat plný a bohatý zvuk o hlasitosti 104 dB. Samozřejmě bez jakéhokoliv zkreslení nebo prodlení. Což je docela zajímavé, protože komunikace reproduktorů funguje na bázi radiového spojení. A právě při tomto přenosu signálu dochází zpravidla k největšímu zkreslení zvuku. Ovšem zde toto pravidlo neplatí a zvuk je opravdu brilantní.

luxusni audio soustava Avantgarde Acoustic Zero 1

Avantgarde Acoustic Zero 1 jsou luxusní reproduktory, postaveny z inovativního materiálu – ABS polymeru s upravenými vlastnostmi právě pro skvělou rezonanci, dokonalý design a čistotu zvuku. Cena je stanovena na 11 500 Euro (cca 320 000 Kc) za pár.

luxusni audio Avantgarde Acoustic Zero 1 luxusni audio souprava Avantgarde Acoustic Zero 1 Avantgarde Acoustic Zero 1

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář