Luxusní 120m jachta Oceanco Amara

Na právě ukončeném veletrhu luxusních jachet v Dubaji – Dubai International Yacht Show, představila nizozemská jachtařská společnost svůj další projekt luxusní mega jachty: Oceanco Amara. O design se zde postaral Sam Sorgiovani a jak sám řekl „Při navrhování vnějších linii Amary, jsem chtěl vykreslit její velmi silnou a maskulinní formu, která je progresivní svým designem a zároveň nadčasová,“.

Luxusní jachta Amara je tradičním dílem společnosti Oceanco, která se specializuje pouze na velká luxusní plavidla. Většina projektů se totiž pohybuje v rozmezí 80 až 140 metrů a nabízí opravdu přemíru prostoru na palubě. Nová 120 metrová jachta Oceanco Amara tak pokračuje ve filozofii značky a není žádnou výjimkou.

luxusni-lod-oceanco-amara

Účelem bylo vytvořit luxusní jachtu pro rodinu a blízké přátelé, která působí pocitem uvolněného ležérního stylu a nabídne dostatečný komfort pro své hosty. Těch se mimo jiné vejde na celou palubu 20, takže početnější rodiny mohou cestovat bez větších problémů spolu.

Na spodní palubě najdete rozsáhlý „beach club“, který nabízí tři vstupy do vody a port na zádi a pravoboku. Hosté si zde mohou užít kompletní wellness centrum, lázně hammam, nádhernou odpočinkovou místnost nebo domácí kino pro 16 osob. Po celé lodi jsou rozprostřeny „atrakce“ jako je horolezecká stěna, otevřené kino na sluneční terase, vodní skluzavky a samozřejmě arzenál hraček jako vodní skútry, čluny, potápěčská výstroj a vše na co si vzpomenete.

luxusni-mega-jachta-oceanco-amara

Jedním z prvků který vás uchvátí, je vodopád z horní paluby do bazénu na palubě hlavní. Technicky „jednoduchý“ prvek ale stylisticky perfektně propojující život napříč celou lodí. Ostatně i veškerý design této jachty je koncipován pro život „venku“ ať už na hlavní, spodní nebo horní palubě lodi. Otevřené balkóny, hlavní bazén, velké prostory k zábavě, jídelní stůl a vše je přizpůsobeno tak, že můžete trávit čas spolu s nejbližšími.

Interiér se nese v aktuálním duchu a trendu jachtařského průmyslu. Uvnitř tedy naleznete přírodní dřevo, kámen, textilní koberce a veškeré látky které tvoří dokonalé „přírodní“ prostředí. Jednoduše si představte luxusní wellness hotel v Alpách a jeho propojení s přírodou – podobný pocit získáte i tady. Už teď vám musí být jasné, že luxusní jachta Oceanco Amara patří mezi nejzajímavější projekty aktuálně dostupné na trhu.

oceanco-amara-luxusni-jachta oceanco-amara luxusni-jachta-oceanco-amara

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář