Luxus na palubě letadla

Pokud jste si mysleli, že cestování první třídou znamená pouze více místa na nohy a plně stavitelná sedadla, jste na omylu. Letecké společnosti si nedávno uvědomily, o jak důležitou klientelu jde a rozhodli se svou první a business třídu přetvořit.
Výsledkem jsou spíše menší luxusní apartmá, která dělají z celého letu příjemný zážitek.

Etihad Airwaysetihad-the-residence-suite-a380
Vyberte si z moderních obytných prostor v letadle Airbus A380 nebo Boeing 787 a připravte se neskonalý luxus na obloze.
„The Residence“ od společnosti Etihad, je tím co změní Vaše vnímání letecké dopravy. Ubytováni budete ve velké tři pokojové kabině, aktuálně jediné na obloze – vybavené vším potřebným pro pohodlný a ničím nerušený let.
Kabina se nachází v horní přední části A380 a pojme jednoho či dva cestující. V dispozicích nalezneme obývák, koupelnu a ložnici s manželskou postelí. Hosté také získají osobního sluhu.

Další nabídkou Etihad Airways je ubytování „First Apartments“. Soukromé apartmá s odděleným salónkem a sklopnými sedadly, které jdou přetvořit v pohodlnou postel. Mezi vybavením naleznete chlazený minibar, skříňku pod umyvadlo a skříň.

Poslední nabídkou je „First Suite“ v Boeingu 787. Získáte pohodlné 66 centimetrů široké křeslo Poltrona Frau od italského výrobce luxusního nábytku, které rozložíte na více než 2 metrovou postel. Dále zde naleznete jídelní stůl, chlazený minibar a skříňku pro Váš oblek.

 

Emiratesemirates-business-class
Když přijdete do business třídy u Emirates, poznáte jaký má společnost smysl pro detail.

Pohodlí a komfort zajištuje 76 plně polohovatelných sedadel v konfiguraci 1 – 2 – 1, které lze rozložit na ploché postele o délce dvou metrů. Překvapivé uspořádání sedadel tak poskytuje cestujícím pohodlný pohyb kolem svého „mini-apartmá“.

Ve vybavení je minibar, velký psací stůl, samostatná nožní opěrka, kapsa pro upevnění notebooku, polička na knížky, přihrádka pro boty a nastavitelné opěrky hlavy.
Standardem je 20-palcová HD LCD obrazovka, sluchátka a bezdrátový dotykový controller na straně spolucestujícího.
Pokud se přesuneme na palubu, Emirates nabízí vynikající regionem inspirované menu, včetně šampaňského nebo výběrového vína, závislého na destinaci.

 

Singapore Airlinessingapore-airlines-first-class

Jejich nová business třída spojuje rafinovanost s funkčností. Sedačky proto byly navrženy designéry z James Park Associates a jsou projevem dynamického a estetického designu. Ladné tvary skvěle korespondují s metalickými barvami a texturami.

Mícháním moderní sofistikovanosti s funkčností, doufá Singapore Airlines, že osloví klasické business cestující, kteří vyžadují flexibilitu, pohodlí a soukromí.

Každá sedačka lze sklopit až o 132 stupňů a má vylepšený ergonomický polštář. K dispozici jsou také dvě nové pozice sezení (Lazy-Z & Sundeck), které poskytují větší pohodlí a flexibilitu.
Sedadlo je na zadní části obehnáno pláštěm, čímž dopřává cestujícím určité soukromí.

 

Swiss International Air Linesswiss-air-first-class1

Švýcarská preciznost ve všech aspektech se nezapře ani zde. Pokud jde o jídlo a nápoje, naleznete zde skutečné speciality vytvořené předními šéf kuchaři přímo pro SWISS.

Na své si přijdou i vegetariáni. Jídla totiž dodává restaurant Hiltl – který je znám a oceněn jako nejstarší vegetariánská restaurace.
Celou nabídku doplňují výběrová vína a nejlepší regionální speciality.

Pokud jde o komfort, ten Vám poskytnou 2 metry dlouhé ploché lůžka se vzduchovou matrací. Díky tomu si můžete přizpůsobit tvrdost přesně dle Vašich požadavků a probudit se plni energie.

Vzhledem k výborným jídlům, je business třída od Swiss ideálním gastronomickým zážitkem v oboru leteckého cestování.

 

Turkish Airlinesturkish-airlines-first-clas

Cestování první a business třídou u Turkish Airlines je uber-luxusní záležitost jak v nebi, tak na zemi.
Při vstupu na palubu Vás čeká welcome drink, zatímco místní šéfkuchaři připravují nabídku jídel jak pro vegetariány tak milovníky masa.

Jídla jsou podávána v porcelánovém nádobí a lze je rozdělit do dvou chodů, stejně jako zákusky a dezerty.

Z předkrmů lze doporučit výbornou polévku, která je nejlepším způsobem uvedení do turecké kuchyně. K dispozici jsou turecké speciality jako kebab, imam bayildi, karniyarik ale také světová kuchyně.

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář