Louis Vuitton Montaigne

S názvem odvozeným od Pařížské Avenue Montaigne a nadčasovému designu, je taška Montaigne jednou z mnoha novinek Louise Vuittona pro rok 2014.
Montaigne nikterak nevybočuje a drží se osvědčených a klasických tvarů, včetně monogramu LV. Rozdělení vnitřní části do několika přihrádek a kapes, tvoří z této kabelky ideální záležitost nejen pro nošení ke speciálním příležitostem, ale také jako kabelku k celodennímu nošení. Rukojeť kabelky je tvarováná pro pohodlné nošení delší dobu, s možností uchycení popruhu. To se bude hodit například při nákupech či dlouhých procházkách.

Louis Vuitton Montaigne je k dispozici ve třech velikostech:

  • BB – s rozměry 29cm x 20cm x 13cm
  • MM – s rozměry 33cm x 23cm x 15cm
  • GM – s rozměry 39cm x 28 cm x 16cm

K modelu o rozměrech BB je dodáván dlouhý popruh, který umožní pohodlně nosit tašku i v průběhu letních měsíců. Kabelky jsou vyrobeny se smyslem pro detail, který můžete vidět a poznat na prošití hovězí kůže, přes lesklé mosazné doplňky nebo na podšívce z mikrovlákna. Rozdělení vnitřního prostoru se může pochlubit centrálním prostorem na zip s možností uzamknutí na visací zámek. Dvěma širokými přihrádkami, jednou kapsičkou na smartphone a jednou plochou kapsou. Spodní část kabelky je pak chráněna drobnými hroty.

Ceny se pohybují od 2 130 dolarů (cca 43 000 Kč) za BB rozměr, přes 2 270 dolarů (cca 45 500Kč) za střední MM rozměr, až po 2 420 dolarů (cca 48 500Kč) za poslední, největší GM rozměr. Montaigne od Louis Vuitton dosvědčila, že společnost i v roce 2014 stále umí nádherné, kvalitní a stylové doplňky.

louis-vuitton-monogram-montaigne1

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář