Londýn jako druhý domov pro multimilionáře

Nové průzkumy realitního trhu ukazují, že Londýn předběhl ostatní světové metropole a stává se pro multimilionáře novým druhým domovem. Multimilionářem se v této souvislosti myslí člověk s aktivy přesahující 10 miliónů dolarů.
V hlavním městě Velké Británie se sdružuje více než 22 300 z celosvětových 495 000 multimilionářů. A kupodivu většina z nich pochází přímo z Velké Británie nebo Evropy. Pokud nebudeme počítat jen nemovitosti vlastněné zahraničními subjekty z důvodů investic, rekreace, dojdeme k číslu 9 700. Přesně tolik multimilionářů v Londýně žije a má zde hlášené trvalé bydliště.

Druhou příčku za Londýnem obsadil New York s počtem 17 400 multimilionářů. A na třetím místě nalezneme Hong Kong s 14 800 multimilionáři. Připomeňme jen, že Londýn spolu s Monakem a Hong Kongem patří mezi nejdražší města dle cen nemovitostí.

Seznam nejoblíbenějších měst multimilionářů naleznete níže. Ptáte se, proč zde není Monako? Průzkum byl prováděn hlavně ve světových metropolích a zaměřoval se pouze na velká města.
1. London
2. New York
3. Hong Kong
4. Singapore
5. Dubai
6. The Hamptons
7. Paris
8. Zurich
9. Geneva
10. Rio

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář