Limitovaná edice Sony PlayStation 4 prodána za 3 milióny korun

Cena standardní konzole Sony PlayStation 4 (PS4) se napříč různými trhy pohybuje mezi 7 – 12 000 Kč. Ovšem ne každý se spokojí s klasickým modelem který může mít každý. A právě proto vychází různé speciální a limitované edice pro nejnáročnější hráče a sběratele. U společnosti SONY tomu není jinak a tak vznikl na konci roku 2014 model „20th Anniversary PlayStation 4“ který je oslavou dvou desetiletí konzole a značky PlayStation.

Této speciální limitované edice konzole se vyrobilo pouhých 12 300 kusů, což sice může vypadat že je hodně, ale vzhledem k miliónovým prodejům tohoto zařízení to tak není. Zapomeňte na elegantní černou skříňku, edice je vyrobena v šedivé barvě, přesně takové, v jaké byli první verze Sony PlayStation. Každá konzole je označena unikátním produktovým číslem z celé série. Jak už asi tušíte, číslo této konzole je N00001.

Společnost Sony zahájila aukci na japonském portálu Yahoo Auctions, symbolicky od částky 1 Yen. A jelikož jsou Japonci milovníci her a soutěží, bylo zaznamenáno neuvěřitelných 1 585 příhozů! Konečná cena za vydraženou konzoli činila 15 135 000 Yenů, což odpovídá zhruba 3 miliónům korun.

ps4

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář