Mercedes-Benz C 63 AMG Coupe Legacy Edition

Současná generace modelu C je ve verzi Coupe již několik málo měsíců vyřazena z výroby, a nahrazena novým modelem. Ale divize společnosti Mercedes-Benz z Jižní Afriky nechtěla tento model nechat odejít jen tak a připravila speciální verzi C 63 AMG Coupe.

Mercedes-Benz C 63 AMG - Coupe Legacy Edition

Novinka nese název Legacy Edition Series a vznikla v limitované edici pouhých 10 kusů. Barva je poněkud neobvyklá světle zelená, pojmenovaná jako Viper Green. Další charakteristikou jsou hliníková kola v černé matné barvě s deseti paprsky, odkazující na limitovaný počet vyrobené edice, nebo karbonové doplňky jak v interiéru tak exteriéru.

Mercedes-Benz C 63 AMG Coupe Legacy Edition

Pohon této „zelené bestie“ vychází z původního modelu C 63 AMG. To znamená, že pod kapotou nalezneme atmosférický osmiválcový motor s výkonem 506 koní a hodnotou 610 Nm točivého momentu. Motor o objemu 6,2 litru spolupracuje se 7 rychlostní převodovkou AMG SpeedShift MCT a dokáže tak vozidlo rozpohybovat z 0 na 100 km/h za pouhé 4,2 vteřiny.

Limitovana edice Mercedes-Benz C 63 AMG Coupe Legacy Edition

Ačkoliv to zní neuvěřitelně, tak ihned po představení této limitované edice bylo během několika málo hodin vyprodáno. Což je vcelku zajímavé, když přijmete fakt, že Jihoafrická republika patří stále mezi rozvojové a chudé země. Cena nebyla zveřejněna.

C 63 AMG Coupe Legacy Edition C63 AMG Coupe Legacy Edition Luxusni Mercedes-Benz C 63 AMG Coupe Legacy Edition Limitovana edice C 63 AMG Coupe Legacy Edition Limitovana edice C63 AMG Coupe Legacy Edition Limitovaná edice Mercedes-Benz C 63 AMG Coupe Legacy Edition Limitovana edice Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Legacy Edition Mercedes-Benz C 63 AMG Coupe Legacy Edition Viper Green Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Legacy Edition Viper Green Mercedes Benz C 63 Mercedes-Benz C 63 AMG Coupe - Legacy Edition

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář