Limitovaná edice Johnnie Walker

Pokud máte rádi netradiční alkohol a to nejen pro pití, ale také jako investici, jistě Vás bude zajímat nová limitovaná edice Johnnie Walker. Společnost se spojila s vyhlášeným a celosvětově uznávaným řemeslníkem Phillip Lawson Johnstonem, který se specializuje na umělecké rytectví do skla a dala tak vzniknou nové omezené sérii. Limitovaná edice Johnnie Walker bude vytvořena ve dvou tématech, první je „Classic MacNab“ a druhým tématem je oslava výroby whisky „Distillery Heritage“. Proč zvolit tuto limitovanou edici jako investici je jednoduché, náklad bude vyroben pouze jednou a žádné další „dodělávání“ nepřipadá v úvahu. Cena těchto lahví tedy s přibývajícími roky jenom poroste.

Limitovaná edice Johnnie Walker

Každá láhev bude individuálně očíslována a ručně vyryta právě samotným Phillip Lawson Johnstonem. Uvnitř láhve bude výběrová směs toho nejlepšího co u Johnnie Walker najdete.
Pokud se podíváme trochu do historie, tak charakteristická hranatá láhev vznikla v roce 1870, která byla vynalezena Alexander Walkerem. Ihned poté se stala kultovní záležitostí a ikonou společnosti Johnnie Walker. A pan Lawson Johnston dokázal tuto láhev povznést ještě výše – takřka na umělecké dílo.

Luxusní alkohol Johnnie Walker

Pokud jste právě dostali chuť na výjimečnou whisky, není nic jednoduššího než se zastavit v pobočce prodejny Diageo. To je síť prodejen, které se specializují na prodej luxusní skotské whisky a zároveň otevírají pobočky „Johnnie Walker Houses“. Pobočky naleznete v hlavních městech světa Singapur, Tchaj-pej, Peking, Šanghaj, Bombaj, Soul a Johannesburg.

luxusni whisky Johnnie Walker

Koukněte také na

Jan Becher − Pernod Ricard oficiálním distributorem irské single pot still whiskey REDBREAST

Společnost Jan Becher − Pernod Ricard se stala oficiálním distributorem nejprodávanější irské single pot still …

Napsat komentář