Bentley B05 Unitime Midnight Carbon

Limitovaná edice Breitling for Bentley – B05 Unitime Midnight Carbon

Švýcarská hodinářská společnost Bretling představila další verzi hodinek B05 Unitime. Modelová řada B05 Unitime je limitovanou edicí hodinek, vzniklé kooperací mezi společnostmi Bentley a Breitling. Samotná řada hodinek Breitling for Bentley B05 Unitime vzniká v omezeném nákladu 500 kusů. A už jen z tohoto důvodu je rozšíření oné řady o další model B05 Unitime Midnight Carbon zajímavé.

Díky 49 milimetrovému černému ocelovému pouzdru, působí tyto hodinky velmi elegantně a jsou tak vhodným doplňkem k obleku a pro formální příležitosti. Samozřejmostí je zde antireflexní safírové sklíčko a voděodolnost do 100 metrů. Tu sice na galavečeru nevyužijete, ale až dorazíte ke své jachtě, může se Vám hodit.

Bentley B05 Unitime Midnight Carbon
Bentley B05 Unitime Midnight Carbon

Srdcem hodinek je strojek domácí produkce s označením Breitling Calibre B05. Chronometr je oficiálně certifikován institutem COSC takže se nějaké nepřesnosti vůbec nemusíte bát. Samonatahovací hodinky poskytnou rezervu chodu 70 hodin a frekvenci 28 800 kmitů za hodinu. Strojek je usazen v 56 kamenech a přes ciferník zobrazuje informace o hodinách, minutách, datu a na 30 minutový a 12 hodinový totalizér. Dalším zajímavým prvkem je zobrazení světového času z 24 časových pásem. Nyní už nemusíte složitě přičítat nebo odčítat hodiny od aktuálního času, ale jen kouknete na ciferník a hned víte kde je kolik hodin.

Další praktickou funkcionalitou je luminiscence indexů a ručiček, 24 hodinový ukazatel s rozlišením režimů den/noc. Co tvoří nové luxusní hodinky Breitling for Bentley B05 Unitime Midnight Carbon kompletní, je matný černý řemínek z aligátoří kůže. Gumová podšívka s černou ocelovou přezkou je drobným detailem, který Vás jen utvrdí v nákupu.

Jelikož se jedná o limitovanou edici, měli byste s nákupem trošku pospíchat. Cena není specifikována, ovšem bude se pohybovat kolem částky 355 000 Kč, jako je tomu u klasického modelu B05 Unitime.

Luxusní hodinky Breitling for Bentley B05 Unitime - Midnight Carbon

Bentley B05 Unitime Midnight Carbon
Bentley B05 Unitime Midnight Carbon

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář