Ford Mustang Apollo Edition

A je to tady, limitovaná edice nového Fordu Mustang – verze Apollo. Jak už název napovídá, inspirací této edice byla společnost NASA a kombinace bílé, černé a červené barvy je poctou legendárnímu projektu Apollo. Unikátní edice Ford Mustang Apollo je určena k vydražení a výtěžek půjde na program asociace pro podporu letectví mládeže „Experimental Aircraft Association“.

Ford Mustang Apollo Edition

Naštěstí nezůstalo jen u úpravy exteriéru, ale „potuněn“ je také interiér a motor. Na kožených sedadlech najdeme vyšité logo „Apollo Project“ a na zadní lavici vyšitá veškerá ocenění, která vesmírný projekt Apollo získal. Modifikací interiéru je samozřejmě více ale mezi nejzákladnější lze počítat upravenou přístrojovou desku, upravené „budíky“, nová sedadla s jemnou kůží a další nespočet drobností.

Luxusni Ford Mustang - Apollo Edition

Celý vůz postavila společnost MAD Industries ve spolupráci s automobilkou Ford a opravdu se jim to povedlo. Agresivní vzezření ještě více podtrhuje přední karbonová „lipa“, křídlo a zadní karbonový difuzor. Ale nejedná se pouze o estetické náležitosti, nýbrž o změnu i na úrovni aerodynamiky vozu. Díky správnému proudění vzduchu je při vyšších rychlostech vůz přitlačen k zemi a zlepšená adheze Vám tak umožní projetí zatáček mnohem rychleji než se sériovým Mustangem. A to ani nemluvíme o sportovním a upraveném podvozku, který tento Ford má. Další zajímavostí jsou červeno-oranžová LED světla na podvozku, která mají připomínat kruté chvilky návratu přes atmosféru. Celý automobil pak doplňují 21-palcová litá kola od společnosti Forgiato.

Ford Mustang Apollo Edition interier

To nejdůležitější nalezneme samozřejmě pod kapotou. Motor o objemu 5,0 litru s označením Coyote, dostal přeplňování kompresorem od divize Ford Performance a produkuje tak neuvěřitelných 636 koní a 732 Nm točivého momentu. Součástí balíčku je také upravený výfukový systém tvaru X, pro lepší výplach a sportovní zvuk motoru s vyvedenými koncovkami do každé strany a šesti-pístové brzdy Brembo.

Pokud Vám přijde nový Ford Mustang jako tuctové a nezajímavé auto, věříme, že tenhle „time-attack“ speciál v limitované edici Vás rozhodně zaujme.

Ford Mustang Apollo Edition NASA Ford Mustang Apollo na prodej Luxusni - Ford Mustang Apollo Edition Luxusni automobily Ford Mustang Apollo EditionFord Mustang Apollo Edition luxusni automobil Ford Mustang Apollo Edition Limitovana edice Ford Mustang Apollo Edition

Koukněte také na

bentley-bentayga-v8

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář