Limitovaná edice 24K Xbox One Pearl

Společnost ColorWare je mezi hráči konzolí poměrně dobře známa. Specializuje se totiž na návrh a výrobu barevných částí pro herní konzole, tablety, sluchátka nebo jinou elektroniku a to za ceny stejné nebo nepatrně vyšší než kdybyste si koupili „tuctový“ produkt z klasické prodejní sítě.

Aktuální novinka nese název 24K Xbox One Pearl, a jak už název napovídá, jedná se o úpravu známé herní konzole Xbox One od společnosti Microsoft. Kombinace lesklé perleťově bílé barvy s akcenty 24 karátového zlata, přitáhne oči každého hosta ve Vaší domácnosti. Celá konzole musela být rozebrána a po úpravě znovu složena. Nejde tak jen o povrchovou úpravu pouhým lakováním, ale ke každému kusu bylo přistupováno individuálně. A jelikož se jedná o ruční práci, bude tato luxusní konzole vyrobena v limitovaném nákladu pouhých 50 kusů.

24K Xbox One Pearl

Jestliže se obáváte ceny, buďte si jisti, že v porovnání s modelem, který je dostupný na Dubajské pobočce společnosti a je celý pozlacen 24K zlatem, je to cena příjemná. Za pozlacenou verzi konzole Xbox One nebo PlayStation 4 totiž společnost požaduje kolem 13 700 dolarů (cca 345 000 Kč).

Limitovaná edice 24K Xbox One Pearl od ColorWare stojí pouhých 1 119 dolarů (cca 28 000 Kč) a po vytvoření objednávky si počkáte zhruba měsíc, než jej technici ve společnosti upraví a přichystají k odeslání. Vzhledem k tomu že se jedná o poměrně velký zásah do herní konzole, klasická záruka společnosti Microsoft pozbývá platnosti. Proto od společnosti ColorWare získáte speciální záruku nejen na případné opotřebení, ale také na bezchybnou funkcionalitu herní konzole.

luxusni konzole 24K Xbox One Pearl Limitovaná edice 24K Xbox One Pearl

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář