Lidia Bersani – luxusní jachta La Belle

Osmdesátimetrová luxusní jachta La Belle je navržena hlavně pro dámy. Jedná se v zásadě o první luxusní jachtu, která je zaměřena na dámskou klientelu. Nevíme sice jak často dámy a paničky pořizují luxusní jachty, ale věříme že designérka Lidia Bersani moc dobře ví co dělá. Celý projekt vznikl právě u Lidia Bersani Luxury Design z Monte Carla. Ta je známa hlavně svým dokonalým vkusem pro zařizování luxusních interiérů a perfekcionismem při výběru home decoru. Vždycky získáte ty nejlepší látky, skvělé řešení a z převážné většiny unikátní ručně tvořené předměty.

Pokud si myslíte, že moderní a luxusní interiéry musí být studené a neosobní, jste na omylu. Jsme si jisti, že Lidia Bersani dokáže vytvořit přítulnou a romantickou místnost i z vyklizené průmyslové haly polorozpadlé opuštěné továrny. Její cit pro detail a smyslnost s jakou propojuje přírodní materiály s krémovými barvami je až dech beroucí. A nová luxusní jachta je toho přímým důkazem.Luxusni Jachta La Belle

Interiér jachty je kombinací přírodních materiálů té nejvyšší kvality. Unikátní dřevěný nábytek, slonovina, krystaly od společnosti Swarovski jsou spolu s kontrastujícími zlatými doplňky, onyxem a perletí jednoznačně exkluzivní záležitostí.

Velkou ložnici majitelky s vlastní terasou, manželskou postelí a baldachýnem nalezneme na druhé palubě. Ta je také doplněna o 5 apartmá pro nebližší přátele. Jelikož se ženy rády rozmazlují, nesmělo se zapomenout na lázeňský areál, který obsahuje hydromasážní bazén, klasickou saunu, infra saunu, hammam, ledové sprchy a místnost se sněhem. Po formování postavy v malé posilovně se můžete uvolnit prostřednictvím venkovní jacuzzi. Na starosti pak zapomenete při čtení Vaší oblíbené knížky v soukromé knihovně s krbem.Lidia Bersani La Belle

Pokud jste dobrodružnější povahy a jste rády v centru dění, můžete vyrazit do jednoho z několika barů, soukromého kina nebo do disco klubu. Ovšem předtím se ještě můžete zastavit v beauty klubu kde získáte make-up jaký si pro ten večer přejete.

Stejně jak je luxusní a skvěle zařízený interiér této jachty, je i exteriér přesně takový. Bílá barva v kombinaci se zlatou, černá okna a ornamenty jsou zárukou toho, že jakmile někam přijedete, bude o Vás každý vědět. Soukromý výtah, schodiště zdobené krystaly a zlatem, bazén na hlavní palubě s možností zakrytí a systémem šetření vody je společně s heliportem na hlavní palubě, pouze lahůdkou.

Ačkoliv nebyla cena zveřejněna, předpokládáme, že se už pár předobjednávek sešlo. Jestli Vás zajímá více informací, není nic jednoduššího než kontaktovat Lidia Bersani Luxury Design.

Lidia Bersani La Belle yacht jachta Lidia Bersani La Belle Luxury yacht Lidia Bersani La Belle Lidia Bersani Luxury Design La Belle  luxusni jachta Lidia Bersani Luxury Design La Belle luxusni jachta Lidia Bersani La Belle

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář