LG G Flex

Společnost LG oznámila, že její nový G Flex model, přijde do evropských obchodů v průběhu prosince. Ve své vlasti byl prodej zahájen již 12. Listopadu.
Společnost tvrdí, že Orange France bude první operátor, který bude tento telefon nabízet. Zatím není známa cena přístroje, ale v Koreji se přístroj prodává kolem 999 900 Wonů, což odpovídá zhruba 700 Euro.
Flexibilní zobrazovací technologie by mohla být revoluční novinkou. Pokud můžete display ohnout uprostřed nebo stočit, společnosti pak nebudou omezeny vyrábět pouze obdélníkové nebo čtvercové zařízení pro pohodlné zobrazení.
Což může znamenat klidně 20 – palcové obrazovky, které úhledně složíte do své kabelky. Taková je vize budoucnosti.
V současné době to bohužel zatím moc dobře možné není, jelikož baterie, čočky fotoaparátu či procesory, jsou nadále výrazně tuhé. Že se jedná o budoucnost je jasně vidět i na tom, že do tohoto vývoje se pouští nejen LG, Samsung ale také i ostatní výrobci mobilních zařízení.
LG G Flex používá, stejný procesor který, naleznete v phabletu Samsung Galaxy Note III a ve vlastním modelu LG G2 – Qualcomm Snapdragon 800. Takže na nedostatek výkonu či rychlosti, si rozhodně stěžovat nebudete.
Ve výbavě nalezneme 13 – megapixelový zadní fotoaparát a bohužel display s HD rozlišením jen 720p.
Nicméně co telefon ztrácí v rozlišení, dohání ve svých vlastnostech. Díky speciálnímu povlaku, škrábance a čmouhy jako mávnutím proutku mizí.

LG_G_Flex-3 LG-G-Flex 1

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář