Lexus RC F pro Dubajskou policii

Chcete se v práci prohánět rychlostí přes 300 km/h v nejnovějším kupé od Lexusu, zatímco kolega za Vámi pojede v McLarenu nebo Veyronu? Nastupte do zaměstnání k Dubajské policii!

Už to začíná být zaběhnutý kolorit. Automobilka vyrobí svůj nejrychlejší vůz a automaticky ho nabídne Dubajské policii. Ostatně není se čemu divit a ačkoliv jsou vozy na prodej za několik jednotek až desítek miliónů, výrobce automobilu získá nejen prezentaci před zákazníky z Blízkého východu za pomoci dubajské policie, ale také prezentaci ve světových médiích.

Takže namísto placení za poskytnutý reklamní prostor, který by pravděpodobně stál ještě více, získá automobilka články a zmínku o své značce téměř „zadarmo“. A že se to vyplácí, dokazují výrobci supersportovních automobilů napříč světem. Vozový park Dubajské policie totiž obsahuje takové perly jako zmíněný Bugatti Veyron, nedávno přidaný McLaren MP4-12C, Aston Martin One-77, Ferrari FF, Lamborghini Aventador nebo aktuální novinku Lexus RC F.Lexus RC F Dubai Police

Barevná zeleno-bílá kombinace je proti ostatním vozidlům z flotily decentní, ale na skutečnosti, že Vás 467 koní pod kapotou dožene neskutečně rychle, to nic nemění.

Jak říká generálmajor a šéf Dubajské policie Khamis Mattar Al Mazina „Vysokorychlostní a výkonná sportovní auta zvyšují bezpečnost operací v Emirátech“.Lexus RC F 2015 Lexus RC F - Dubai Police

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář