Leica M9-P White Limited Edition – limitovaná edice fotoaparátu za více než 1 milión korun

Pokud jste milovník do focení, určitě znáte společnost Leica a pamatujete si rok 2012, kdy byla představena dálkoměrná bezzrcadlovka Leica M9 White Edition. Jenže byla určena pouze pro japonský trh a tak se na evropském a americkém trhu vyskytovali pouze kousky přivezené individuálně.

Leica M9-P White Limited Edition - luxusní fotoaparát

Jenže zájem o tento model byl ze strany fanoušků značky a profesionálních fotografů tak enormní, že se nyní společnost rozhodla přijít s modelem určeným pro celý svět. Ale aby nedošlo k masovému rozšíření, nový model Leica M9-P White vznikne v limitované edici. A aby se ještě více specifikoval segment zákazníků je cena nastavena na 49 995 dolarů (cca 1,25 miliónu korun). Nutno poznamenat že selekce zákazníků cenou není novinkou a předchozí model luxusního fotoaparátu Leica M9 stál necelých 32 000 dolarů (cca 800 000 Kč).

Leica M9-P White Limited Edition

Za cenu decentně vybaveného automobilu střední vyšší třídy získáte nádherný fotoaparát, se kterým v davu rozhodně neztratíte. Matný kov v kombinaci s jemnou bílou kůží působí v záplavě černých plastových fotoaparátů jako zjevení. Samozřejmě nejde jen o design ale také o technické specifikace.

Leica M9-P White Limited Edition se může pochlubit nejrychlejší asférickou čočkou na světě usazenou v objektivu Noctilux-M 50mm ASPH s výbornou světelností f/0,95. Pokud se Vám tyto specifikace líbí, je možné objektiv (nikoliv však v bílé barvě) zakoupit zvlášť – za cenu zhruba 250 000 Kč. Lze jej ale uchytit jen na modely s typem bajonetu Leica M.

Leica M9-P White Limited Edition - Noctilux-M 50mm ASPH

Takže pokud uvážíte, že máte limitovanou edici luxusního a ikonického fotoaparátu Leica M9 u kterého cena jen poroste, hlavně také díky vyrobeným 50 kusům, není cena 1,25 miliónu korun tak přehnaná.

Leica M9-P White Limitovaná edice fotoaparátu Luxusní fotoaparát Leica M9-P White Limited Edition

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář