Lamborghini Spring-Summer 2014

Lamborghini představilo novou kolekci oblečení Spring-Summer 2014. Aktuálním trendem jsou extra lehké kašmírové kombinézy ve světle šedé barvě pro ženy a tmavě modré (navy) pro muže. Perfektně vytvarované jeany pro muže i ženy jsou vyrobeny z přírodního denim materiálu.

Oděvy mají kontrastní prošití v zelené nebo oranžové a odrážejí tak barvy automobilů. Vnitřní oranžový štítek je vyroben ze stejné sušiny kůže, jakou naleznete v interiéru každého Lamborghini. Tři barevné výšivky na zadní kapse, dokončí detail celého oblečení.

Lamborghini Spring-Summer 2014 Collection 1
Mezi nejvýraznější oděvy z kolekce, patří pánské a dámské kožené bundy v barvě tmavé čokolády. Ty ukáží skutečnou propracovanost a krejčovské dovednosti s typickou odvahou značky. I zde, je na podšívce a vnitřních stranách kapes použita kůže jako v automobilovém interiéru.
Stejně jako v minulosti a v předchozích kolekcích, stávající nabídka zahrnuje skutečně velký sortiment oblečení. Naleznete zde košile, trička, POLO trička, mikiny, bavlněné úplety, pánské vesty nebo lehké nylonové „bomber“ bundy. V příslušenství si vyberete z pásků, vázanek, či rukavic z perforované, měkké Napa kůže.

Collezione Automobili Lamborghini myslí také na nejmenší fanoušky ve věku 3 až 12 let. K dostání jsou pohodlné mikiny, polokošile, kombinézy a trička s potiskem obrysů modelů Lamborghini.

Lamborghini Spring-Summer 2014 Collection 2 Lamborghini Spring-Summer 2014 Collection 4 Lamborghini Spring-Summer 2014 Collection 3 Lamborghini Spring-Summer 2014 Collection 5 Lamborghini Spring-Summer 2014 Collection 6 Lamborghini Spring-Summer 2014 Collection 7 Lamborghini Spring-Summer 2014 Collection 8

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář