Audio systém inspirován Lamborghini – ESAVOX od iXOOST

Éru přenosných kazetových přehrávačů takzvaných „boomboxů“ si určitě pamatuje nejeden náš čtenář. Počátkem devadesátých let to byla téměř nutnost a dva reproduktory s blikajícím ekvalizérem vytvářely status uznání. V dnešní době se technologie přesunuli k bezdrátovému přenosu a ačkoliv dnes málokdy oslníte přenosným nebo stolní přehrávačem, světlé výjimky stále existují.

reproduktory-lamborghini-esavox-od-ixoost

A jednou z těchto výjimek je reproduktorový bluetooth systém ESAVOX od společnosti iXOOST. Společnost se spojila s automobilkou Lamborghini kvůli tomu, aby vznikl tento skvost – kterým rozhodně obecenstvo zaujmete, tak jako kdysi v případě boomboxu.

Nejnovější projekt je inspirován zadní částí vozů Lamborghini a obsahuje i skutečný výfukový systém z modelu Aventador. To se také částečně projevilo na ceně, která v tomto případě činí 26 280 dolarů (tedy zhruba 657 000 korun).

lamborghini-esavox-ixoost

Veškeré komponenty soustavy jsou usazeny do karbonového monokoku (technologie využita i při výrobě automobilů Lamborghini), včetně pasivního „tlumiče“ rázů a keramických komponent pro dokonalý zvuk.

Ručně vyráběný systém vzniká v Italii a nabídne virtuální prostorový zvuk 6.1 s analogovým vstupem. Digitální signální procesor DSP 24-bit včetně převodníku ADC/DAC s výkonem fantastických 800 W. Pokud tedy chcete vlastnit „kus“ Lamborghini a nelpíte vyloženě na automobilu, máte možnost. Vzhledem k ceně je ale jasné že tento přenosný reproduktor bude vlastnit pouze několik málo vybraných jedinců.

bluetooth-reproduktory-lamborghini-esavox-ixoost audio-system-inspirovan-lamborghini-esavox-od-ixoost

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář