Lalique – Noir Premier Perfume Collection

Lalique je prestižní celosvětová značka, specializující se na výrobu luxusních a vysoce kvalitních lahviček pro parfémy. Jak je vidět i na tomto případu, společnost si dává záležet nejen na obalu ale často také i na obsahu.

Nová kolekce je složena z pěti vůní a jedné exkluzivní pouze pro obchodní dům Harrods. Každá vůně odkazuje na dědictví slavné značky. Parfémy jsou Fleur Universelle (1900), Terres Aromatiques (1905), Rose Royale (1935), Sculpteur d’ Epices (vytvořeno pro Harrods v roce 1945), Fruits du Mouvement (1977) a Elegance Animale (1989).

Lahvičky parfému jsou vyrobeny ve tvaru římské číslovky 1 a zdobeny zlatým nápisem na levé straně. Dalším ozdobou jsou křídla po boku lahvičky a logo „vlaštovky“ na uzávěru. Aby nedošlo k poškození, je každá láhev dodávána v černé lakované kazetě lemované imitací semiše.

Lalique Noir Premier Perfume Collection je k dispozici výhradně v obchodním domě Harrods, v nově otevřeném Salon de Parfum.

Každá z těchto lahviček o objemu 100 ml, stojí 180 liber (cca 6000 Kč).

Lalique Noir Premier Collection Perfume Lalique Noir Premier Collection Lalique-Noir-Premier-Collection Lalique Noir Premier Collection 1

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář