Kuramathi Island Resort

Kuramathi Island Resort se nachází v maledivském souostroví Rasdhoo Atoll, jen dvacet minut hydroplánem od Male. Celý ostrov má délku 1,8 kilometrů a z toho je jeden kilometr dlouhá bílá písečná pláž. Idylické prostředí jasně azurové vody Indického oceánu, bujné vegetace a dokonalých písčitých pláží je skutečným rájem pro romantiky.

Kuramathi Resort vlastní 290 drobných vilek, které jsou nenápadně začleněny do přírodního prostředí. Od vilek umístěných na pláži a v zahradě, vybavených jacuzzi, až po velké Honeymoon Beach s vlastními bazény a maximálním soukromím.

Kuramathi Island Resort se může pochlubit širokou škálou stravovacích zařízení, přesně tak aby vyhověl všem hostům. Jako all-inclusive resort klade silný důraz na dobré a kvalitní jídlo. Proto zde zažijete jeden z nejlepších kulinářských zážitků z celých Malediv.

Na ostrově naleznete 9 restaurací s kuchyněmi z celého světa. Nabízené víno je nejen z Malediv, ale také bylo pečlivě vybíráno z nejznámějších vinařských oblastí. Naleznete zde vína z Burgundy ve Francii, Mendozy v Argentině, Španělska a Marlborough regionu z Nového Zélandu. Resort nabízí dva balíčky all-inclusive „Basic“ a „Select“ tak, aby si každý mohl dopřát to, co má nejraději.

Skvělé víno, koktejly a pivo jsou podávány přes den i noc v šesti barech napříč celým ostrovem. Živá hudební produkce je samozřejmostí.

Ať už jste na ostrově kdekoliv, vždycky se budete potýkat s výborným jídlem, nádhernou přírodou, křišťálově čistými vodami, tropickým sluncem a neuvěřitelným klidem.

Ceny od 5000 Kč za noc přes Booking.com

Kuramathi Island Resort Kuramathi Island Resort 3 Kuramathi Island Resort 2 Kuramathi Island Resort 1 Kuramathi Island Resort 4 Kuramathi Island Resort 9 Kuramathi Island Resort 7 Kuramathi Island Resort 6 Kuramathi Island Resort 8 Kuramathi Island Resort 10 Kuramathi Island Resort 11 Kuramathi Island Resort 5

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář