Kurá Design Villa – objevte krásu Kostariky

Předpověď počasí na několik dní dopředu, nevypadá pro Českou republiku moc příznivě. Déšť, silný vítr a místy teploty kolem 10°C, nám dávají tušit, že léto je definitivně pryč. Pokud Vás nebaví podzimní počasí, je nejvyšší čas se poohlédnout po destinaci kde si ještě léto pár měsíců užijete. Navíc vynecháme obligátní rezorty na Maledivách, Bora Bora nebo Mauriciusu a pomůžeme Vám objevit nenápadnou krásu Kostariky.

Dovolena Kostarika - Kura Design Villa

Luxusní rezort Kurá Design Villas se nachází v těsné blízkosti Národního Parku Corcovado a nedotčené pláže Uvita de Osa. Abyste se mohli kochat nádhernými panoramatickými výhledy na Jižní Pacifik, není komplex posazen těsně u pláže, ale na pobřežním hřebenu v nefalšované džungli. Celá oblast je známa především bujnou biologickou vegetací flóry a fauny, která společně s horami tvoří překrásnou scenérii.

Kura Design Villa - luxusni dovolena

Takže pokud hledáte maximální soukromí a ideální místo pro relaxaci, je tento unikátní komplex tím pravým. Nádherné vily jsou kombinací luxusu, skvělého designu, klidu a pohodlí. Navíc má každá vila skleněné posuvné dveře, takže pokud chcete relaxovat na terase za zpěvu těch nejúžasnějších a nejohroženějších druhů ptactva, nic Vám nebrání.

Nedotčené pláže v okolí jsou kapitolou samo o sobě a zcela jistě Vám pomohou zapomenout na starosti všedních dnů. Představa jak hledíte na západ slunce s Vaším milujícím partnerem po boku a uprostřed nádherné přírody, se stává skutečností. Předtím si ale samozřejmě užijete jídlo v jedné z gurmánských restaurací rezortu, kde Vám připraví nejen klasické místní pokrmy, ale také mezinárodní kuchyni.

Kura Design Villa

Pokud máte raději akčnější dovolenou, než pouhé ležení u luxusního bazénu (v tomto případě nekonečného) nebo nádherné pláže, rezort Kurá Design Villas má v záloze několik zajímavých aktivit. Když pomineme klasické služby jako je široká nabídka wellness procedur nebo velkolepé lázně bez střechy, kde můžete pozorovat noční oblohu, můžete poznávat krásy Kostariky i jinak.

Výlety do džungle s průvodcem, návštěva více než 5 národních parků, koupání v 45 metrovém vodopádu jsou jen začátkem. Mořský svět budete objevovat pomocí potápění mezi želvami, delfíny, rejnoky, murénami, barakudami apod. Pokud se nebojíte, můžete se potápět mezi žraloky a to nejen bílými, hedvábnými ale také mezi druhem žraloka obrovského. A přeci jen potkat 150 let starého žraloka, který má délku až 18 metrů se Vám nepoštěstí jen tak.

Luxusní dovolená Kura Design Villa

Můžeme Vám zaručit, že na dovolenou v Kurá Design Villas budete opravdu dlouho vzpomínat. Luxusní dovolená s nádhernou přírodou, neuvěřitelnými scenériemi a nadstandardním servisem Vás prostě dostane.

Rezervaci a více informací získáte přímo na stránkách Kurá Desing Villas.

Kura Design Villa SPA Kurá Design Villa Kura Design Villa luxusní dovolená Kurá Design Villa Kostarika Kura Design Villas Luxusni koupelna Kura Design Villa Luxusni dovolena Kostarika - Kura Design Villa Luxusni bazen Kura Design VillaKura Design Villa - Kostarika

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář