Kristen Steward pro Coco Chanel

Nová kolekce luxusních brýlí kampaně Spring/Summer 2015 od francouzského módního domu Chanel, byla oznámena již před měsícem na akci Paris Fashion Week. Ale oficiální spuštění proběhlo až nyní, kdy byla celá kampaň dofocena. O režii se postaral sám Karl Lagerfeld, takže už teď je jasné v jakých barvách bude kampaň stylizována.

Kristen Steward - Coco Chanel

Hvězdou nové kampaně je americká herečka Kristen Steward, která již několik let spolupracuje s módním domem Chanel. V nynější kampani je herečka zachycena na černo-bílých snímcích, kde představuje novou kolekci slunečních ale také dioptrických brýlí značky.

luxusni slunecni bryle Chanel - Kristen Steward

Kristen hraje roli okouzlující fotografky a reportérky s vintage kamerou. Snímky zachycují unikátní zaostřený pohled a nové typy dioptrických a slunečních brýlí francouzského domu. Kirsten Steward vypadá jako elegantní, inteligentní a sofistikovaná žena. Což je přesně ta cílová skupina zákazníků, na kterou společnost Chanel cílí.

Kristen Steward - luxusni bryle Coco Chanel

Nová kolekce „Chanel Spring/Summer 2015 Eyewear“ prezentuje aktuální trendy pro sluneční brýle v pojetí značky Chanel. Naleznete zde klasické kulaté obroučky, motýlkový typ, velké čtvercové obroučky nebo „kočičí brýle“. Dioptrické brýle jsou konzervativnější a následují klasické obdélníkové nebo kulaté obroučky.

Francouzský módní dům také uveřejnil video „behind-the-scenes“, kde můžete nakouknout do tajů a přípravy této kampaně.

luxusní bryle Chanel - Kristen Steward Kristen Steward pro Coco Chanel Eyewear Kristen Steward pro Coco Chanel

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář