Kristen Steward pro Coco Chanel

Kristen Steward pro Coco Chanel

Nová kolekce luxusních brýlí kampaně Spring/Summer 2015 od francouzského módního domu Chanel, byla oznámena již před měsícem na akci Paris Fashion Week. Ale oficiální spuštění proběhlo až nyní, kdy byla celá kampaň dofocena. O režii se postaral sám Karl Lagerfeld, takže už teď je jasné v jakých barvách bude kampaň stylizována.

Kristen Steward - Coco Chanel

Hvězdou nové kampaně je americká herečka Kristen Steward, která již několik let spolupracuje s módním domem Chanel. V nynější kampani je herečka zachycena na černo-bílých snímcích, kde představuje novou kolekci slunečních ale také dioptrických brýlí značky.

luxusni slunecni bryle Chanel - Kristen Steward

Kristen hraje roli okouzlující fotografky a reportérky s vintage kamerou. Snímky zachycují unikátní zaostřený pohled a nové typy dioptrických a slunečních brýlí francouzského domu. Kirsten Steward vypadá jako elegantní, inteligentní a sofistikovaná žena. Což je přesně ta cílová skupina zákazníků, na kterou společnost Chanel cílí.

Kristen Steward - luxusni bryle Coco Chanel

Nová kolekce „Chanel Spring/Summer 2015 Eyewear“ prezentuje aktuální trendy pro sluneční brýle v pojetí značky Chanel. Naleznete zde klasické kulaté obroučky, motýlkový typ, velké čtvercové obroučky nebo „kočičí brýle“. Dioptrické brýle jsou konzervativnější a následují klasické obdélníkové nebo kulaté obroučky.

Francouzský módní dům také uveřejnil video „behind-the-scenes“, kde můžete nakouknout do tajů a přípravy této kampaně.

luxusní bryle Chanel - Kristen Steward Kristen Steward pro Coco Chanel Eyewear Kristen Steward pro Coco Chanel

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář